Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

PhotoTangler
PhotoTangler Collage Maker je aplikace, která z vašich fotografií vytvoří působivé koláže. Navíc umožňuje setřít přechody mezi jednotlivými snímky.

[appbox appstore id422301314 oldprice=“89Kč“]

Sketch Me!
Sketch Me! promění vaše fotografie v kreslený či komiksový obrázek během jednoho kliknutí. Aplikace nabízí 19 efektů a možnost sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím Facebooku, Twitteru, Flickeru, Tumblru či emailu..

[appbox appstore id592986685 oldprice=“59Kč“]

The Fourth Dimension
The Fourth Dimension je 30 stránková interaktivní kniha, která vám srozumitelně vyloží různé matematické myšlenky. Na místo statických obrázků vám tato unikátní aplikace přináší 3D uživatelské rozhraní, které vám umožní doslova uchopit a především pochopit koncept čtvrtého rozměru.

[appbox appstore id504201783 oldprice=“89Kč“]

Timepage for iPhone
Timepage – jedna z nejoblíbenějších aplikací pro produktivitu – je zdarma. Představuje výkonný a zábavný způsob, jak si zorganizovat vše důležité. Zdarma dnes stáhnete i verzi pro iPad.

[appbox appstore id989178902 oldprice=“149Kč“]

Pixagram
S aplikací Pixagram můžete snadno a rychle vytvářet úchvatné fotografie a sdílet je na sociálních sítích s přáteli. Přidávejte jedinečné filtry, rámečky, nebo upravujte parametry snímků.

[appbox appstore id961656976 oldprice=“29Kč“]

8bit War: Apokalyps
Hra 8bitWar: Apocalyps pro iOS představuje zábavnou výzvu pro vaše schopnosti strategického a taktického přemýšlení. Vaším úkolem bude sestavovat vlastní jednotky a strategicky je rozmístěte tak, abyste porazili nepřátelskou armádu.

[appbox appstore id937788787 oldprice=“89Kč“]

Warship Solitaire
Warship Solitaire zajímavá, zábavná logická puzzle hra, podobná Sudoku nebo třeba Picross. Vaším úkolem bude najít na mapě ukryté nepřátelské lodě za pomoci nápovědy.

[appbox appstore id868103965 oldprice=“59Kč“]

Glow Puzzle
Klasické puzzle hry vás už nudí? Vyzkoušejte Glow Puzzle, logickou hru pro každého, která zaujme hratelností a originálním designem. Kolik toho zvládnete vyřešit?

[appbox appstore id607527020 oldprice=“29Kč“]

apps

Související články

Dnes nejčtenější

.