Zavřít reklamu

iPhone X a jeho výřez – světoznámá kontroverze. Někomu se líbí, jinak naopak ne. Někdo říká, že právě „výřez“ dělá iPhone X iPhonem X. Dle mého názoru, po vydání iPhonu X tato kontroverze začíná pomalu utichat a výřez se pomalu ale jistě stává „módním trendem“ tak, jak to většinou bývá s každým novým Apple zařízením. Pokud se vám ale výřez nelíbí, máme pro vás pár pěkných tapet, který jej pomocí lehkého přechodu chytře skryjí.

V poslední době se k minimalistickému designu hlásí čím dál více lidí a je velice populární. Minimalistické tapety pro skrytí výřezu vytvořil @danielghuffman. I když jsou tyto tapety vytvořeny speciálně pro iPhone X, pro skrytí výřezu, samozřejmě si je můžete nastavit na každém jiném iPhonu.

Jak tapetu stáhnout a nastavit

Obrázky v galerii výše slouží jen jako náhledy – jsou zmenšené. Pro stažení tapety v plném rozlišení využijte odkaz na slovu „iPhone“, který najdete pod každým obrázkem. Následně stačí na fotografii podržet prst a poté zvolit Uložit obrázek. Pak už jen přejděte do nativní aplikace Fotky, otevřete staženou tapetu, vlevo dole kliknete na ikonu sdílení a poté na Použít jako tapetu. Postup ale drtivá většina z vás jistě zná.

iPhone X vyrez tapety FB

Související články

Dnes nejčtenější

.