iStores.sk
iStores.sk

Tip na vánoční dárek: Dron DJI Mavic Pro se slevou 6 300 Kč

Lehký, výkonný, kompaktní – takový je dron DJI Mavic Pro. Složený se bez problémů vejde do jakékoliv tašky a jeho poměr cena/výkon z něj dělá ideální vánoční dárek. DJI Mavic Pro můžete nyní zakoupit se speciální slevou pro čtenáře LsA.

Kompaktní a výkonný

Ve složeném stavu není DJI Mavic Pro větší, než lahev vody. V současné chvíli patří mezi nejvýkonnější a nejsofistikovanější produkty svého druhu v portfoliu společnosti DJI. Jeho nespornou výhodou je kompaktnost, lehkost a prostorová nenáročnost.

Navzdory skromným rozměrům ale zůstává DJI Mavic Pro velice výkonným dronem, a to po všech stránkách. Nový systém Ocusync umožňuje streaming videa v reálném čase v kvalitě 1080p nebo 720p v dosahu sedmi kilometrů. Dron se dokáže pohybovat rychlostí okolo 25 km/h po dobu 27 minut.

Se svými čtyřmi kamerami a schopností rozpoznat překážku na 15 metrů se DJI Mavic Pro řadí mezi nejspolehlivější drony na trhu, a to jak pro venkovní, tak i pro vnitřní použití. Nabízí inteligentní letové módy (ActiveTreck, Gesture Mode, Tripod Mode, Sport Mode a další) pro každou potřebu a situaci.

DJI Mavic Pro je velikostí malý, ale výkonem velký dron, který splní i náročnější požadavky. V případě potřeby se promění ve filmařský tým. Stačí nastavit objekt zájmu a DJI Mavic Pro bude sledovat každý jeho pohyb, ať už v kruzích, nebo po jeho boku. Dron vám také pomůže pořídit ta nejlepší selfíčka za pomoci ovládání gesty.

Čtenáři LsA mají jedinečnou příležitost získat dron DJI Mavic Pro se slevou $289 (přes 6 300 Kč) a bez poštovného. Stačí při objednávce na stránkách GearBest zadat kód 11SKCZMI124.

Tip: Pokud při vyběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line“, tak nebudete platit daň ani clo. GearBest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

Technické specifikace:

 • Typ: Kvadrokoptéra
 • Model: Mavic Pro
 • Funkce: Kamera, panoramatický záběr, selfie, body zájmu, Tap to Fly a další
 • Velikost ve složeném stavu: 198 x 83 x 83mm
 • Váha (včetně baterie): 734g
 • Maximální rychlost: 60km/h v režimu Sport Mode a za bezvětří
 • Maximální doba letu: 27 minut
 • Baterie: 2970mAh LiPo
 • Formáty: JPEG, DNG, MP4, MOV
 • Maximální kapacita: 64GB

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Leitz
Vstoupit do diskuze

Diskuze

  Už jsem myselel, že mi nějaký produkt ušel a  bude spojen mavic se sparkem. Bohužel autorka o tom ví velký hnědý.

  Že je to tu bulvár mi svým způsobem nevadí. S tím se počítá. Ale že to může klesnout až takhle…

  Ano, přiznáváme, že autorka špatně převzala název produktu z GearBestu. Nic to však nemění na samotném produktu. 🙂

  Jak je možné, že přes možnost “Priority Line” nemusím platit clo a ani daň? Drona jsem si bohužel zakoupil ještě před doplněním tohoto updatu…

  Díky za odpověď!

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek