Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Lehký, výkonný, kompaktní. Takový je dron DJI Mavic Pro, který je ve svém oboru v podstatě tím nejlepším, co si aktuálně může běžný zákazník zakoupit. Složený se bez problémů vejde do jakékoliv tašky a jeho poměr cena/výkon z něj dělá ideální dron pro všechny, co chtějí pořizovat zajímavé a hlavně kvalitní videa z ptačí perspektivy. Naši čtenáři si nyní mohou díky speciálnímu kupónu pořídit DJI Mavic Pro za 20 096 Kč, což je aktuálně podle srovnávače Heureka.cz nejnižší cena na českém trhu.

Ve složeném stavu není DJI Mavic Pro větší, než lahev vody. V současné chvíli patří mezi nejvýkonnější a nejsofistikovanější produkty svého druhu v portfoliu společnosti DJI. Jeho nespornou výhodou je kompaktnost, lehkost a prostorová nenáročnost. Navzdory skromným rozměrům ale zůstává DJI Mavic Pro velice výkonným dronem, a to po všech stránkách. Nový systém Ocusync umožňuje streaming videa v reálném čase v kvalitě 1080p nebo 720p v dosahu sedmi kilometrů. Dron se dokáže pohybovat rychlostí okolo 25 km/h po dobu 27 minut.

Se svými čtyřmi kamerami a schopností rozpoznat překážku na 15 metrů se DJI Mavic Pro řadí mezi nejspolehlivější drony na trhu, a to jak pro venkovní, tak i pro vnitřní použití. Nabízí inteligentní letové módy (ActiveTreck, Gesture Mode, Tripod Mode, Sport Mode a další) pro každou potřebu a situaci.

DJI Mavic Pro je velikostí malý, ale výkonem velký dron, který splní i náročnější požadavky. V případě potřeby se promění ve filmařský tým. Stačí nastavit objekt zájmu a DJI Mavic Pro bude sledovat každý jeho pohyb, ať už v kruzích, nebo po jeho boku. Dron vám také pomůže pořídit ta nejlepší selfíčka za pomoci ovládání gesty. Součástí balení je dron se zabudovanou baterií, ovladač pro řízení drona, 6x vrtule, 1x nabíječka spolu s napájecím kabelem a anglický návod.

Čtenáři našeho magazínu mají nyní jedinečnou možnost získat dron DJI Mavic Pro se slevou $444 (9 150 korun). Stačí v košíku zadat slevový kupón GB4thGW507. Pokud navíc necháte zvolený sklad G-W-5, pak vám bude dron odeslán z českého skladu Gearbestu a tudíž jej budete mít doma do 3-5 dnů a nebudete muset platit daň ani clo.

Pokud navíc necháte zvolený sklad G-W-5, pak vám bude dron odeslán z českého skladu Gearbestu, kdy nebudete muset platit daň ani clo. Poštovné je skrze PPL zdarma a zboží budete mít doma do 1-2 pracovních dnů.

Technické specifikace:

  • Typ: Kvadrokoptéra
  • Model: Mavic Pro
  • Funkce: Kamera, panoramatický záběr, selfie, body zájmu, Tap to Fly a další
  • Velikost ve složeném stavu: 198 x 83 x 83mm
  • Váha (včetně baterie): 734g
  • Maximální rychlost: 60km/h v režimu Sport Mode a za bezvětří
  • Maximální doba letu: 27 minut
  • Baterie: 2970mAh LiPo
  • Formáty: JPEG, DNG, MP4, MOV
  • Maximální kapacita: 64GB

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

DJI-Mavic-Pro-FB_squashed

Dnes nejčtenější

.