Zavřít reklamu

Když nám Craig Federigni svými vtipnými grimasami na pódiu Divadla Steva Jobse v Apple Parku v září na jablečné keynote demonstroval, jak úžasné jsou nové Animoji a kolik zábavy si s nimi užijeme, ani ve snu by nás nenapadlo, že se z nich stane za pár týdnů opravdový fenomén.

Po zahájení prodejů nových iPhonů X si totiž obrovské množství lidí ovládání emoji pomocí obličeje zamilovalo a obrázky či vtipnými videi zahltilo sociální sítě. Na YouTube či Twitteru jste se tak mohli téměř s jistotou setkat například se známou Bohemian Rhapsody od Queenů či hitem předchozích let The Fox od Ylvis.

https://www.youtube.com/watch?v=5ob2LRPMsjI

Jak se můžete sami přesvědčit, některá videa jsou vskutku povedená a dokazují, že má Apple svou technologii zvládnutou vskutku na jedničku. Hlasy totiž s animacemi skvěle korespondují. Celé know-how, jak podobný klip vyrobit, přitom není nikterak složité. Pokud totiž pustíte v blízkosti telefonu nahlas nějakou skladbu, ve které se zpívá, bude hlas z ní iPhone automaticky považovat za váš. Po nějaké chvíli dojde k synchronizaci rtů Animoji se zpěvem písničky.

Uvidíme, jak si bude tato novinka vést ve světě v dalších měsících. Je totiž docela možné, že se po prvotním boomu lidé podobnými zábavičkami nasytí a Animoji odsunou pomalu do ústraní. Minimálně skvělým karaoke výstupem se však do našeho povědomí zapsala opravdu znamenitě. Snad se tedy v budoucnu dočkáme i lepších a propracovanějších uměleckých výstupů. V podání Animoji jsou totiž naprosto boží.

Animoji FB

Související články

Dnes nejčtenější

.