Zavřít reklamu

Milujete vyjadřování se pomocí emoji? Pak je pro vás koupě iPhonu X jasnou volbou! Jableční inženýři totiž přidali do tohoto úchvatného telefonu něco, co si prostě zamilujete. Pomocí svého obličeje budete moci vyjadřovat emoce pomocí 3D animovaných emoji.

Že nevíte, co si pod tím moc představit? Nevadí. Filtry ze Snapchatu nebo Instagramu určitě znáte. Zjednodušeně by se dalo říci, že 3D animované emoji fungují podobně. K jejich ovládání je však využíváno 3D snímání obličeje, které Apple do svého iPhonu implementoval kvůli technologii Face ID.

Na výběr máte celkem 12 různých emotikonů, do kterých se můžete částečně převtělit. Jejích pohyby pak můžete zaznamenat a sdílet je s přáteli přes iMessage. Obavy z toho, že byste nenašli přesně toho emotikona, který by se vám právě hodil, mít také nemusíte. Apple totiž vybral dvanáct nejuniverzálnějších, kteří jdou využít prakticky pro jakoukoliv odpověď. Mrknutím oka se můžete proměnit na jednorožce, kočku, opici, kohouta či dokonce úhledné špičaté hovínko.

To však ještě není všechno. Podobných věcí bychom se totiž mohly dočkat v brzké době i na Snapchatu. Apple s ním totiž uzavřel partnerství. Pokud se tedy pro iPhone X opravdu rozhodnete, užijete si podobných zábaviček i na Snapchatu. A to už se vyplatí!

Související články

Dnes nejčtenější