Huawei kopíruje Apple a představuje své vlastní Animoji

Společnost Huawei dnes představila svou nejnovější vlajkovou loď Honor V10 s předním 3D senzorem, který využívá k vlastním Animoji. Čínský výrobce smartphonů však tvrdí, že jeho animované emoji jsou v mnoha ohledech lepší než Animoji od Applu.

V porovnání s jablečným systémem ten od Huawei nepoužívá laserový snímač, ale spoléhá se pouze na speciální kameru, která dokáže vytvořit hloubkovou mapu obličeje, aniž by potřebovala laser. Systém se skládá z RGB LED, IR kamery, RGB kamery a VCSEL projektoru. Dokáže během 10 sekund vytvořit model obličeje z přibližně 300 000 bodů.

Pomocí 3D senzoru mohou uživatelé Honoru V10 vytvářet a posílat animované emoji svým přátelům a blízkým podobně jako uživatelé iPhonu X. V nabídce jsou 3D emoji opice, pandy, lišky a podobně. Jsou skutečně lepší než Animoji od giganta z Cupertina? Pokud vypláznete jazyk, 3D emoji ho vyplázne taky. Společnost Huawei zdůraznila, že její animované emoji dokážou lépe napodobit výraz obličeje uživatele.

Huawei plánuje používat 3D senzor k odemykání telefonu obličejem. Systém by měl být poměrně rychlý a odblokoval by telefon během 400 milisekund. Avšak Honor V10 ještě nenabízí možnost odemykání obličejem.

Zdroj: iPhoneHacks

|
8
Leitz

Diskuze

  a maju vyriesene ako to chcu preposielat na iny android? bol som teraz nuteny mat tyzden mobil s androidom a stale som neprisiel na to ako poslat fotku bez nainstalovania aplikacie tretej strany (neratam mail). nekritizujem, vazne sa pytam

  Reagovat

  Ved otvoris galeriu najdes foto a stlacis ikonku zdielat. Naskoci ti mnozstvo aplikacii podla toho co mas nainstalovane (Whatsapp Viber Facebook Gmail Bluetooth atd…) Jednoduche to je

  Reagovat

  Je niečo zlé na aplikácií tretej strany? Nepoznám človeka, ktorý by minimálne jeden messenger nemal nainštalovaný. Ak Ti ide o nejaké riešenie priamo od Google, tak Hangouts bol stále súčasťou androida, resp. dá sa doinštalovať, resp. doinštalovať a použiť niečo iné od Google. V iOS to tiež sprostredkúva nejaká aplikácia, či už predinštalovaná alebo doinštalovaná. Ja by som sa chcel opýtať (nie kritizovať), ako na iPade v nativnej e-mailovej aplikácií priložím do e-mailu prílohu, bez toho, aby som predtým otváral aplikáciu, v ktorej sa tá príloha otvára a v tej aplikácií zvolil, že ju chcem zaslať e-mailom. Aplikácie tretích strán to napríklad zvládajú priamo z e-mailového klienta.

  Reagovat

  Drag and drop. V files vezmete soubor, gestem zmenite aplikaci (soubor stalecdrzite druhou rukou) a vlozite soubor do mailu.

  Jirka Chrz

  Kdyby to byla nějaká aplikace nebo hra ve které by jste mohl postavičkou pohybovat pomocí gest snímaných tou přední kamerou co má iPhone 10 tak ok to bych pochopil proč je okolo toho takový hype … Vždyť je to prakticky filtr ze Snapchatu použitý v iMessage, který tu technilogii truedepth ani nevyužívá.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz