Zavřít reklamu

Informační embargo dnešním dnem skončilo a nejznámější techničtí YouTubeři tak zveřejnili svá unboxing videa a první dojmy z iPhonu X. Pár prvních dojmů jsme tu měli už včera, kdy Apple některé YouTubery pozval, aby si telefon vyzkoušeli a natočili tak své první dojmy. Dnes tu ale máme videa od těch největších, jako je například MKBHD, Jonathan Morrison nebo třeba i ruský Wylsacom, který za jedinou hodinu stihl na videu nasbírat neuvěřitelný půlmilion zhlédnutí. Své recenze ale přinesly už také zahraniční servery jako iMore, TechRadar, CNET, Engadget nebo BuzzFeed.

Mezi ty nejlepší se jednoznačně zařazuje Marques Brownlee, který má vždy skvělá unboxing videa a první dojmy. YouTuber podotýká, že balení výročního modelu se nijak neliší od ostatních iPhonů. Dále ukazuje nastavení Face ID a v rychlosti i jeho spolehlivost. Dozvídáme se i zajímavosti o gestech pro ovládání telefonu. Například, nyní se dlouhým podržením aktivuje Siri, a tak se telefon vypíná tak, že stisknete a podržíte power tlačítko spolu s tlačítkem pro zvýšení hlasitosti. Screenshot se pak provádí rychlým stisknutím těch dvou tlačítek.

V další části MKBHD ukazuje, jak vypadají jednotlivé aplikace na bezrámečkovém displeji a také, že aplikace z App Store ještě nejsou pro telefon aktualizované. Na závěr tu pak máme několik ukázek režimu Portrét z přední kamery v porovnání se stejným režimem na novém Pixelu 2 XL od Googlu.

Jonathan Morrison přinesl hodně podobnou recenzi jako MKBHD, ale ve svém videu se více zaměřuje na Animoji, na přední TrueDepth kameru spolu s režimem Portrét, při jehož testování narazil i na pár zvláštností, a nakonec ukazuje i fotografie z teleobjektivu, tedy po optickém přiblížení. Na úplný závěr ještě přihodil ukázku videa, a to jak z přední, tak i ze zadní kamery.

Zahraniční server iMore přinesl už kompletní, skutečně obsáhlou recenzi na iPhone X. Přečíst si ji můžete přímo zde. To nejdůležitější ale jejich Rene Ritchie shrnul do svého videa

Recenze iPhonu X od WIRED:

https://youtu.be/gArx4XTwAi4

První dojmy od The Verge:

Unboxing od CNET:

CNET se samostatně věnoval fotoaparátům. Ukázky a recenzi pak zhlédnete v následujícím videu:

Recenze iPhonu X od BuzzFeed pro obyčejné lidi:

Test fotoaparátů od BuzzFeed:

Unboxing od TechRadar:

iPhone X review FB

Související články

Dnes nejčtenější

.