Zavřít reklamu

Zahájení prodejů chytrého reproduktoru HomePod v prosinci tohoto roku se nezadržitelně blíží. I Apple si je této skutečnosti moc dobře vědom a jeho testování směřuje ke zdárnému konci.  Dnes například vypustil novou verzi firmwaru právě pro jablečný HomePod. Ten si mohou do svých testovacích produktu nainstalovat všichni testeři a vývojáři třetích stran, kterým pomůže při tvorbě aplikací třetích stran.

Když Apple vypustil předchozí verzi firmwaru v červenci, spustil tím doslova lavinu novinek o chystaných iPhonech. Firmware totiž obsahoval spoustu zajímavých detailů, které se skutečně v nových iPhonech a především prémiovém iPhonu X objevily, a rozklíčoval tak mnoho záhad. Protože se však už do konce roku ničeho tak velkého, jako je představení nových produktů (samozřejmě krom iMacu Pro a HomePodu) nedočkáme, vývojáři pravděpodobně z řádků firmwaru příliš zajímavých informací nevytáhnou.

I tak se však dají očekávat novinky ohledně chytrého reproduktoru, který je i téměř pět měsíců po svém odhalení v mnoha ohledech solidní záhadou. Víme o něm totiž mnohé, vzhledem k povaze produktu však příliš nevíme, co od něj vlastně ve výsledku čekat.

Tak či tak bude každý informace, která se z firmwaru vyextrahuje, velmi zajímavá a zahájení prodejů HomePodu nás zase o něco přiblíží. Nechme se tedy překvapit, s čím na nás vývojáři nakonec vyrukují. Třeba se dozvíme něco, co nás o úžasnosti produktu oceněného “pouhými” 349 dolary, přesvědčí.

homepod fb

Zdroj: macrumors

Související články

Dnes nejčtenější

.