• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Facebook dnes postihl celosvětový výpadek

  Taky jste se před chvílí pokoušeli připojit na Facebook, ale zděsili jste se, když se vám to ani po deseti pokusech nepodařilo? Nejste jediní. Největší sociální síť světa totiž postih v Evropě a Americe rozsáhlý výpadek.

  Uživatelé z celého světa hlásili, že jim stránky po přihlášení vypověděly službu si je postihl výpadek po přidání příspěvku či fotografie. Naštěstí se však jednalo o poměrně krátkodobou záležitost a Facebook už nám opět vesele jede.

  I malý výpadek však může znamenat v celosvětovém měřítku velké problémy. S ohledem na masy lidí, které Facebook využívají a služby, které přes něj různé společnosti nabízí, můžou být finanční či jiné ztráty vcelku nepříjemné. Dosah veškerých sdělení se totiž radikálně snížil.

  Vedení Facebooku se zatím k celému maléru nevyjádřilo. Tiskové vyjádření se však dá každou chvíli očekávat. Těžko však říci, zda nám problémy, které výpadek zapříčinily a vrátily s trochou nadsázky Evropu a Ameriku do středověku prozradí či nikoliv.

  facebook-fb-3

  Leitz
  Vstoupit do diskuze

  Diskuze

   A lidé vybíhají na chodníky v ruce drží fotky svých blízkých a svých mazlíčků a zastavují kolemjdoucí a křičí na ně: tak líbí se ti to ? Líbí ? 😀

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online