Zavřít reklamu

Ještě před zahájením prodeje Apple TV 4K, která dostala podporu HDR, začal Apple uvolňovat obsah v kvalitě 4K HDR na iTunes ve Spojených státech i dalších zemích. Pokud je film v kvalitě 4K, potom je u něj uveden tag 4K a Dolby Vision. Označení se objevuje v obchodu iTunes Store a v aplikaci TV na iOS zařízeních, počítačích Mac a Apple TV. Obsah v kvalitě 4K se univerzálně nezobrazuje na všech zařízeních, nicméně to by se mělo brzy změnit.

V současné době je v iTunes omezený počet filmů v 4K, ale ještě předtím, než příští týden bude zahájen oficiální prodej Apple TV 4K, měla by se nabídka filmů výrazně rozšířit. Asi vás potěší skutečnost, že všechny filmy v 4K jsou za stejnou cenu jako filmy v HD. Pokud jste si však už zakoupili nějaký film v HD a nyní ho Apple nabízí i v 4K, potom se vám automaticky upgraduje na 4K verzi, aniž byste museli něco platit.

Už dnes budou spuštěné předobjednávky Apple TV 4K. Do rukou prvních zákazníků se zařízení dostane další týden v pátek 22. září. Vybrat si můžete ze dvou verzí Apple TV 4K. První je 32GB verze za 5 190 Kč a druhou je 64GB verze za 5 790 Kč.

apple tv 4k fb

Zdroj: MacRumors

Související články

Dnes nejčtenější

.