Zavřít reklamu

I dnes se opakuje klasický scénář z týdnů minulých a Apple do světa zhruba po dvou hodinách od vydání vývojářských verzí vypouští i ty pro veřejné testování. Dnes jsme se však dočkali pouze beta verzí systémů iOS 11 a tvOS 11, takže i nynější Public bety jsou určeny pouze pro tyto dva systémy.

V nové aktualizaci iOS 11 bychom se měli dočkat dalších oprav chyb, různá vylepšení stability systému či jednotlivých funkcí a podobných věcí. Veškeré novinky, které nová beta přinese, vám přineseme ve článku zítra ráno. Podle zahraničních diskuzí to však vypadá, že se žádné výrazné změny nedočkáme. Ostatně, nasvědčuje tomu i velikost této aktualizace, která je se svými 38 MB vcelku miniaturní. O něco lépe by si však měla vést baterka či plynulost na starších zařízení.

U tvOS 11 se pak dočkáme pravděpodobně dalších drobných vylepšení a oprav chyb. Žádné velké změny se však očekávat nedají.

Novinky z obou beta verzí vám samozřejmě co nejdříve přineseme v podrobném článku. Pokud však i vy sami narazíte na nějaké novinky, rozhodně se o ně podělte v komentářích

ios11-beta-8-fb

Dnes nejčtenější

.