• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  První pohled na novinky v iOS 11 [galerie]

  Přesně před 24 hodinami představil Apple nový iOS 11. Jedná se o poměrně zásadní update, který kromě několika funkci přináší i v jistých oblastech značně pozměněný design. Největší proměnou prošla zcela jistě ovládací a notifikační centra, která jsou překopaná k nepoznání. Změny ale proběhly i uvnitř nastavení, v konkrétních aplikacích a někdy i na domovské ploše systému.

  V redakci testujeme iOS 11 už od včerejšího večera, jakmile Apple všechny systémy uvolnil pro vývojáře. Díky tomu jsme vám tak přinesli již několik článků informující o novinkách, mezi které se zařadila dlouho očekávaná ikona mobilních dat v ovládacím centru, možnost jednoduše pořizovat záznam obrazovky, nové funkce pro AirPods a mnoho dalších, o kterých si můžete přečíst v odkazovaném článku níže.

  Jestliže si chcete nový systém vyzkoušet, pak si jej můžete nainstalovat podle tohoto našeho návodu. Mějte však na paměti, že vaše zařízení bude s iOS 11 zpočátku pomalejší, mnohem méně spolehlivé a může se stát, že vám bude některé aplikace padat nebo budou dokonce nefunkční. Jestliže se tedy zatím nechcete do instalace pouštět, jste ochotni počkat několik týdnů na stabilnější verzi, ale i přesto by vás zajímalo, jak novinky v iOS 11 vypadají, pak vám přinášíme galerii screenshotů, ve které zachycujeme většinu z nich.

  Komentovaná galerie. Popisky naleznete pod každou fotografií:

  Změn je na první pohled poměrně mnoho, ale otázkou je, zda byly nutné. Například přepracovaný App Store je nyní spíše nepřehledný a původní verze bylo podle našeho názoru poměrně dostačující. Stejně tak asi nebylo potřeba, aby změnou procházelo notifikační centrum a ovládací centrum stačilo možná upravit jen mírně. Na druhou stranu změny v Nastavení jsou poměrně užitečné, obzvláště pak vylepšená správa úložiště.

  iOS 11 preview FB

  Leitz

  Diskuze

   Dominik Pohoda Jimenez

   A taky bych zmínil chybu v aplikaci YouTube ve které úplně zmizela ikona hledání a profil se nedá zobrazit ….

   Břetislav Fiala

   Hledání tam je ale musíš rolovat dolu a zpět nahoru ale mě pak zůstane na zamčené obrazovce čtvrtka přehrávače zobrazena dokud nerestartuji

   Richard Frajka

   Picovina cely iOS 11 😒 telefon ide pomalšie nastavím si jas zamknem telefon a mam ten jas zas na najmenšom … keď mi niekto napíše neviem to odomknúť potiahnutim a natukanim kódu ale musím stláčať home button ….

   No, iOS 11 sa aspoň z bety dostane za 3 mesiace, ty si v nej zjavne od narodenia a stále si nedosiahol použiteľného stavu…

   Tomáš Strniště

   Za mě zatím dobrý. Na to, že je to první beta tak to šlape. Par nových vychytávek a při příštích updatech už jen lepší.

   Chybí tu změna designu přehráveče videa a přidání funkce psaní jednou rukou pro klávesnici.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online