Zavřít reklamu

Včera spolu s ostatními systémy zamířil do světa nový iOS 11. Ten je však prozatím dostupný jen pro vývojáře, kteří mají předplacený developerský účet na stránkách developer.apple.com (ročně stojí 2 700 Kč). Apple ale včera na konferenci uvedl, že na konci tohoto měsíce bude dostupná veřejná beta pro všechny zájemce. Pokud však nechcete čekat, máme pro vás návod, jak nainstalovat iOS 11 už nyní.

Předem vás ale upozorňujeme, že první beta verze systému není moc stabilní. Mně samotnému se iPhone již několikrát restartoval, obnovovalo se uživatelské rozhraní a některé funkce nefungují tak, jak by měli. Důrazně vám proto radí, udělejte si před instalací zálohu (nejlépe skrze iTunes), abyste pak mohli v případě problémů kdykoli ze zálohy obnovit a přejít tak zpět na stabilní systém.

Instalovat iOS 11 by měli jen zkušenější uživatelé, kteří vědí, jak se případně vrátit zpět a dokáží si tak poradit v momentě, kdy systém zkolabuje. Letem světem Applem nenese za návod žádnou zodpovědnost a systém si instalujete na vlastní triko.

Jak nainstalovat iOS 11

  1. Přímo na svém iPhonu nebo iPadu (v Safari) otevřete tento odkaz
  2. Klikněte na Povolit
  3. Nyní v pravém horním rohu na Nainstalovat (Pokud máte i Apple Watch, nezapomeňte vybrat iOS)
  4. Nechte zařízení restartovat
  5. Po restartu jděte do Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru
  6. iOS 11 by se vám zde měl objevit a můžete začít stahovat

Za návod děkujeme uživateli SanduQi, který jej zveřejnil na našem Apple fóru!

iOS 11 news FB

Související články

Dnes nejčtenější

.