Zavřít reklamu

Vzhledem k tomu, že iPhone 8 vstoupil podle všeho do sériové výroby, je pouze otázka času, kdy Apple uspořádá konferenci, na které oficiálně představí další generace svých produktů. Apple má v zálibě odhalovat nové modely iPhonů v prvních dvou týdnech měsíce září. A v letošním roce by tomu nemělo být jinak, tedy alespoň podle toho, co tvrdí server Mac4Ever.

Očekávaná keynote se podle vodítek, které zmíněný zdroj vypozoroval, pravděpodobně uskuteční už 12. září. V úvahu totiž podle všeho připadalo rozmezí 6.-12. září, přičemž je právě poslední den tím nejpravděpodobnějším. Pokud by to byla pravda, o tři dny později, tedy 15. září, by byly spuštěny předobjednávky. Vlajkové lodě cupertinské společnosti by se potom na pultech maloobchodních prodejen objevily 22. září, tedy týden poté, co začnou předobjednávky. Apple má však problémy spojené s výrobou prémiového iPhonu 8, a tak je možné, že se datum prodeje ještě posune.

Rendery iPhonu 8 od Forbes znázorňující stavový řádek v iOS 11:

Apple by měl 12. září představit výroční iPhone 8 a aktualizované verze iPhone 7s a iPhone 7s Plus. Dále by měl ukázat Apple TV 5 a Apple Watch Series 3. Při této příležitosti by měla vyjít i konečná verze systému iOS 11 pro všechny.

Ještě není jasné, kde se bude keynote konat. Předpokládalo se, že to bude v Steve Jobs Theatre v novém Apple Parku, ale zdá se, že toto místo ještě není připraveno na to, aby se tam konala tak velká událost.

iPhone 8 Ediditon Vision Next FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 

Související články

Dnes nejčtenější