Zavřít reklamu

Dnes to bylo velmi rychlé. Je to jen pár hodin, co Apple zpřístupnil sedmou betaverzi iOS 11 pro vývojáře a nyní tu máme release i pro ostatní smrtelníky. Nová verze se objevila přesně týden poté, co jsme měli možnost začít testovat release s číslovkou 5 (vývojářské verze jsou o jednu napřed). Aktualizace všech zařízení probíhá jako obvykle, tedy klasickou metodou Over-the Air.

V nové aktualizaci se můžeme těšit na klasický přísun bugfixů, vylepšení stability systému a jednotlivých funkcí a tak dále. Obsáhlejší seznam novinek najdete na webu ráno. Nejvíce patrné jsou změny v kontrolním panelu. resp. v ikonce pro Hudbu. Objevuje se zde nová ikonka, pokud neprobíhá žádné přehrávání.

Podle zahraničních uživatelů to vypadá, že se opět zlepšila výdrž baterie, stejně jako plynulost na starších zařízeních. Dá se očekávat že čím blíže jsme zářijové keynote, tím odladěnější nové betaverze budou. Za pár týdnů by se tak mohl objevit tzv. release candidate, který bude označovat verzi připravenou pro uvedení mezi všechny uživatele. Pokud chcete vědět, co je v nové betě nového, sledujte náš web, během pár hodin bychom tu měli mít nějaký souhrn všech podstatných novinek.

ios-11-beta-800x500

Zdroj: Macrumors

Dnes nejčtenější

.