Zavřít reklamu

minecraft_dock_icon_by_necrothug-d3eaebqŠtúdio Mojang, respektíve už Microsoft, vydalo ďalšiu významnú aktualizáciu pre Minecraft: Pocket Edition pre iPhone a iPad. Aktualizácia v prvom rade prináša niekoľko noviniek, vďaka ktorým mobilná verzia dobieha konzolovú a počítačovú, a tiež prináša novinku v podobe skinov. Podobne ako na Xboxe One, aj tu sa jedná o sady skinov, ktoré si môžete zakúpiť za cenu 0,79€ a každý balíček vám do hry pridá 20 skinov pre vašu postavu a vy sa tak môžete odlíšiť od ostatných pri hraní multiplayeru. Nie všetky skiny sú ale platené a časť z nich je dostupná bezplatne. Prioritu majú ale najmä tie spoplatnené, prémiové. Tiež je dostupná možnosť vytvoriť a upladnuť svoj skin cez web Minecraft Skin Studio.

Aktualizácia, ktorá bude vydaná v priebehu nasledujúcich hodín, tiež prináša dvojmiestne lode, takže si so sebou môžete vziať aj svojho psa, pribudla možnosť vyhadzovať veci z lode (snehové vločky a vajcia) a keď už budete na vode a budete hladovať, tak si môžete zarybárčiť. Vo vode nájdete okrem klauna očkatého aj chobotnice, ktoré keď zabijete, dostanete z nich atrament. Na zemi potom nájdeme nových nepriateľov v podobe Spider Jockey a Chicken Jockey a tiež zombíčatá. V jaskyniach to sú menšie a jedovaté jaskynné pavúky a tiež tu nájdeme poletovať netopiere.

V hre bolo ďalej odstránených niekoľko problémov, ktoré zahŕňali „neuveriteľné množstvo opravených chýb“ a tiež chybu, kvôli ktorej sliepky chodili po vode. Hráčov v režime Creative už nemôžete podpáliť a tiež bola upravená domovská obrazovka, na ktorej je teraz úprava herných režimov, premenovanie mapy a ďalšie možnosti, o niečo jednoduchšia. Zvieratá sa už nemôžu páriť bez toho, aby sa dotkli a pitie mlieka odstráni efekty od nepriateľov, napríklad od jedovatých pavúkov. A nakoniec, je tu podpora viacerých jazykov.

Minecraft

Dnes nejčtenější

.