Zavřít reklamu

Je tomu přesně měsíc, co jsme přinesli zprávu, že Apple započal válku s Androidem na poli levných telefonů. Kalifornský gigant totiž poslal na trh dnes už téměř tři roky starý iPhone 6. Telefon má stále co nabídnout a hlavně láká svou nízkou cenou – například americký Walmart jej má v nabídce za pouhých 199 dolarů. K nám už se nová várka iPhonů 6 začíná dostávat také a před pár dny jej do své nabídky zařadil i český a slovenský iStores.

Do Čech a na Slovensko zavítal konkrétně 32 GB model, jiná kapacitní varianta v nabídce není. Stejně tak si nemůžete vybrat z více barev, protože čeští a slovenští Apple Preimum Reselleři obdrželi jen Space Gray variantu. Cena za zmiňovanou konfiguraci se zastavila na 10 490 Kč, resp. na 399 € pro Slovensko, přičemž ještě před měsícem byla o 2 500 korun vyšší. Samozřejmostí je i dvouletá záruka. Slovenský iStores ve svém newsletteru láká, že ke každému iPhonu 6 získáte navíc ještě pouzdro zdarma.

iPhone 6 je ideální pro všechny, kteří chtějí telefon od Applu, ale nechtějí utrácet více jak dvě desítky tisíc korun za vlajkový model, a zároveň pro ty, kterým je iPhone SE malý. Telefon nabízí 4,7″ displej s rozlišením 1334 x 750, 8-megapixelový zadní fotoaparát, 1,2-megapixelovou přední FaceTime kameru, dvoujádrový 64-bitový procesor A8 s taktem 1,4 GHz a koprocesorem M8, Touch ID první generace a nakonec i pro některé neodmyslitelný 3,5mm jack na sluchátka. Samozřejmostí je i podpora nejnovějšího iOS 11 a v budoucnu i novějších aktualizací.

iPhone 6 opet ve hre
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
iPhone 6 akce
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
iPhone 6 FB 2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější