Zavřít reklamu

Jsou to přesně dva týdny, co Apple uvolnil čtvrtou vývojářskou betaverzi nového systému iOS 11. Jak se zdá, testování se opět posunulo o kus dál, neboť před pár okamžiky společnost uvolnila vývojářskou betaverzi s číslem 5. Tak jako vždy, je i tentokrát tato verze oficiálně přístupná pouze pro registrované vývojáře s účtem na developer.apple.com. S naším návodem si však můžete i tuto nejnovější verzi užít bez toho, aniž byste aktivním a registrovaným vývojářem byli. Co přináší Beta 5 nového?

Stejně jako předchozí verze, i nyní by se mělo objevit mnoho nových záplat různých chyb, které se objevily v průběhu dosavadního testování. Vylepšení by se měl dočkat také samotný chod systému, který není na některých (zejména starších) zařízeních stále ideální. 5. betaverze znamená, že se iOS 11 nachází již za polovinou tohoto testovacího procesu. S každou novou aktualizací by tak měl být nový systém stabilnější.

Aktualizaci můžete na svém kompatibilním zařízení vyhledat klasickým způsobem, tj. Nastavení -> Obecné -> Aktualizace Softwaru

Dá se očekávat, že aktualizace veřejné betaverze proběhne ještě tento týden. Obvykle to Apple stíhá do pátku. S největší pravděpodobností se tak v pátek objeví také Public Beta 4. O novinkách v aktuální verzi vás budeme informovat hned, jakmile se dostanou na povrch.

iOS 11 Beta
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější