Zavřít reklamu

Proslýchá se, že Apple plánuje novou generaci chytrých hodinek Apple Watch, které ponesou pořadové číslo tři, prezentovat jako zařízení vhodné zejména ke sportování a hlídání si zdraví.

Cupertinská společnost oslovila známého osobního trenéra Bena Lucase, bývalého profesionálního hráče rugby, aby jí se záměrem pomohl. První setkání se zástupci Applu proběhne příští týden v Hollywoodu. Lucas tam dorazí z australské Sydney, kde provozuje vlastní fitness centrum.

„Je to počátek něčeho, čemu se budou věnovat v blízké budoucnosti,“ okomentoval Lucas chystanou akci pro deník The Sydney Morning Herald. „Budeme se bavit o způsobech, jakými se hodinky spárují se sportovními pomůckami a jak budou shromažďovat zdravotní data,“ dodal.

Kromě vylepšení, jež souvisejí se cvičením a zdravím, se příští Apple Watch dočkají i rychlejšího procesoru a delší výdrže baterie. Dokonce se spekuluje i o anténě, tudíž by už nebylo zapotřebí párovat hodinky s iPhonem. Myslí si to analytik společnosti SIG Christopher Rolland, Ming-Chi Kuo z KGI Securities pak uvedl, že by ji jablečné smartwatch mohly dostat ještě letos.

Možnost používat Apple Watch se SIM kartou by s velkou pravděpodobností pomohla prodejům. Skutečnost, že jsou hodinky bez iPhonu nepoužitelné, mnoho lidí od jejich koupě odrazuje. Dá se proto očekávat, pokud se odhady vyplní, že třetí Apple Watch zaujmou i zákazníky, kteří byli doposud jablečnými produkty nepolíbeni.

apple-watch-nike-fb

Dnes nejčtenější

.