Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Cardiograph
Cardiograph je rychlá a spolehlivá metoda měření vašeho srdečního rytmu, a to jak na iOS zařízení, tak i na Apple Watch. Kromě možnosti změřit si tep kdykoliv a kdekoliv nabízí i možnosti ukládání historie měření, synchronizace a sdílení.

[appbox appstore id1073907652 oldprice=“59Kč“]

Knots 3D
Uzly jsou užitečné pro rybáře, hasiče, lezce, skauty…zkrátka pro každého. S aplikací Knots 3D se naučíte obrovské množství velice užitečných uzlů.

[appbox appstore id453571750 oldprice=“59Kč“]

Private Share
Potřebujete bezpečně přenést soubory prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth? Aplikace Private Share vám pomůže se správou, přenosem a sdílením souborů mezi mobilními zařízeními.

[appbox appstore id988574770 oldprice=“59Kč“]

Purger
Aplikace Purger vám pomůže během několika málo vteřin vymazat veškeré nepotřebné položky z vašeho iOS zařízení. Umožňuje výběr více fotografií a videí najednou, rozpoznání alb a intuitivní rozhraní.

[appbox appstore id976359061 oldprice=“59Kč“]

CamPro
CamPro je skvělý fotografický editor pro všechny, kterým základní úpravy fotografií nestačí. Staňte se na chvíli profesionálním fotografem a grafikem a vytvořte vlastní úchvatná fotografická díla.

[appbox appstore id902633743 oldprice=“89Kč“]

Voice Launcher

Unavuje vás hledat aplikace na vaší domovské obrazovce? Zkuste je spouštět hlasem. Voice Launcher automaticky rozpozná zvuk klíčových slov, která sami určíte, a spustí požadovanou aplikaci.

[appbox appstore id1060258874 oldprice=“29Kč“]

Speckle
Speckle je super jednoduchá aplikace, která vám pomůže přeměnit obyčejné fotografie ve skutečná mistrovská díla. Kromě klasických úprav můžete v aplikaci napodobit i bokeh efekt.

[appbox appstore id1063127206 oldprice=“29Kč“]

Gangster Granny
Od chvíle, kdy Gangster Granny naposledy přepadla banku, uplynulo již hodně času. Nyní se zdá, že žije poklidný, počestný život. Nechybí však mnoho k tomu, aby se vše zcela změnilo…

[appbox appstore id965125868 oldprice=“29Kč“]

 

Dnes nejčtenější

.