Zavřít reklamu

Apple později v tomto roce představí ikonický iPhone 8, u něhož se očekává, že bude disponovat OLED displejem od okraje k okraji, Touch ID v displejové části a spoustou nových funkcí. Už se objevila celá řada renderů, konceptů a maket, a tak tu máme další, tentokrát od designéra Martina Hájka. Představuje rendery výročního modelu v bílé barvě s displejem od okraje k okraji a skleněnými zády.

Jak je vidět na obrázcích níže, rendery představují iPhone 8 v bílé barvě v kombinaci se stříbrným materiálem. Pokud se podíváte na bílou variantu, potom může být na přední straně rušivým elementem bílý výřez pro FaceTime kameru a sluchátkový reproduktor. Samozřejmě nemá žádné tlačítko Home Button a Touch ID se zobrazí na displeji.

Martin Hájek zveřejnil rendery i v černé variantě, na které už výřez pro FaceTime kameru není tak viditelný, protože dokonale splývá s černou barvou OLED displeje.

Z renderů je dále patrné, že iPhone 8 běží na systému iOS 11. Pokud se podíváte na obrázky, tak je vidět funkce Nerušit během jízdy. Už v minulosti se objevil koncept jubilejního  zařízení s iOS 11, na který se můžete podívat zde. Ale také jsme vás informovali i o tom, co iOS 11 prozrazuje o iPhoni 8.

Do oficiálního představení, které má být na podzim letošního roku, se bude jednat pouze o spekulace a předpoklady. Ale některé návrhy a rendery jsou vskutku zajímavé, z nichž si můžeme představit, jak by mohl iPhone 8 vypadat.

iphone 8 fb

Dnes nejčtenější

.