Zavřít reklamu

Pánové z iDropnews vzali iOS 11, které již dobře známe a veškeré spekulace a úniky informací o iPhone 8 a vše dali dohromady. Vznikl tak velmi zajímavý koncept, který je minimálně z poloviny reálný.  Veškeré vizualizace, které můžete vidět v galerii níže jsou vytvořeny na základě informací z Redditu od lidí, kteří letos správně předpověděli příchod HomePodu, iMacu Pro a aktualizovaných MacBooků nebo například iPadu Pro. Je tedy velmi pravděpodobné, že tak jak vidíme iPhone 8 níže, jej uvidíme také v letošním roce na podzim přímo ve svých dlaních. Novinka, která by měla být uvedena bok po boku iPhone 7s a iPhone 7s Plus ponese označení iPhone X, iPhone 8 nebo iPhone Edition a měla by být nejrevolučnějším iPhonem v historii Applu.

Velkou dominantou je displej jenž sahá od okraje k okraji telefonu a sklo kryje nejen přední stranu s displejem, ale také záda samotného telefonu podobně jako tomu bylo v případě iPhone 4/iPhone 4s. Právě skleněná záda se mají postarat o bezdrátové nabíjení. Novinka nabídne duální fotoaparát umístěný vertikálně a vzhledem k tomu, že se apple rozhodl jít v letošním roce cestou virtuální a rozšířené reality, je velmi pravděpodobné, že vertikální umístění fotoaparátu souvisí především s rozšířenou realitou, kterou budou uživatelé používat především v takzvaném landscape módu, kdy máte telefon v ruce na šířku. V tom případě pak budou obě čočky horizontálně vedle sebe a umožní další přidanou hodnotu pro augmented reality neboli rozšířenou realitu.

Další novinkou pak bude zřejmě laserový a infračervený senzor, který dokáže pomocí kombinace s dvojicí kamer rozeznat 3D objekty před displejem včetně rozpoznání obličeje a duhovky. Je však otazné, zda jej Apple použije nebo se mu místo toho podařilo integrovat Touch ID přímo do samotného displeje telefonu. Podle posledních zpráv to vypadá, že se integrace Touch ID skutečně podařila a dočkáme se pokročilého Touch ID přímo v displeji. Na to jak by měla novinka podle výše uvedených informací vypadat s iOS 11 se můžete podívat v galerii níže.

iPhone-X-iOS-11 FB

Dnes nejčtenější

.