iStores.sk
iStores.sk

Letošního iPhonu se skutečně dočkáme o něco později. Potvrdil to i klíčový dodavatel Applu

Všichni netrpělivě čekáme, kdy se objeví tolik opěvovaný iPhone 8. Už jsme viděli spoustu konceptů a renderů, avšak konečný a skutečný design výročního modelu se nám ukáže až v září, přičemž na konci září by se měl dostat do prodeje. I když jeden z klíčových dodavatelů Applu podotkl, že by se mohl prodej posunout až na říjen.

Apple údajně hodná posunout technologii rozšířené realita na další úroveň tím, že přidá k iPhonu 8 laserový senzor. Jedna ze společností, která pravděpodobně dodává Applu díly, Finisar, prozradila detaily týkající se její poslední zakázky, přičemž zároveň naznačuje, že fanoušci cupertinské společnosti budou na iPhone 8 čekat až do října.

iPhone 8 s iOS 11:

Apple na konferenci WWDC 2017, která se konala 5. června, představil svůj nový ARKit jako součást iOS 11. Jedná se o nástroj pro vývojáře, který mění iPhone a iPad na platformu pro rozšířenou realitu, ale Apple se nehodlá zastavit pouze zde. Přidáním laserů v blízkosti fotoaparátu na přední straně přístroje budou aplikace umožňovat objekty s hloubkovým mapováním. Dále by se lasery mohly používat pro rozpoznávání obličeje a zvýšení bezpečnosti.

Společnost Finisar by měla být jedním z několika dodavatelů speciálního laseru, známého jako VCSEL, který se bude používat v iPhonech. Finisar uvedl, že jedna společnosti si objednala miliony speciálních laserů, ale nejmenovala přímo Apple. Nicméně Apple je jediná společnost, která potřebuje desítky milionů laserů VCSEL na podzim.

Podle připomínek společnosti Finisar se očekává, že Apple v září odhalí iPhone 8, ale prodávat ho začne až v říjnu kvůli problémům ve výrobě.

iPhone 8 infar concept FB

Leitz
Vstoupit do diskuze (1)

Diskuze

    Docela mě překvapuje, že všichni „odborníci“ ve svých úvahách o uvedení iPhone 8 na trh zapomínají, že před tím logicky musí dojít k uvedení verze 7s. Zdaleka nemám tolik zaručených informací, ale pokud dojde k uvedeni 7s na trh na podzim (září/řijen 2017), pak verze 8 by na trhu mohla být nejdříve před vánocemi 2017 . . .

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek