Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Weather Tunes
Aplikace Weather Tunes kombinuje hned dvě věci – předpověď počasí a muziku. Weather Tunes je aplikace, která předpověď počasí s pouštěním té pravé hudby, která co nejlépe koresponduje s aktuálním počasím.

[appbox appstore id1118115469 oldprice=“29Kč“]

WeVideo
Natočili jste video, které potřebujete oříznout, přidat k němu filtr, zkrátka ho jakkoliv upravit či vylepšit? K dispozici je řada nástrojů a jedním z těch lepších je aplikace WeVideo. Nabízí vám řadu filtrů a nástrojů pro vylepšení vašeho videa.

[appbox appstore id1195832285 oldprice=“29Kč“]

PhoneBook Pro
PhoneBook Pro je skvělá aplikace pro správu vašich kontaktů. Díky ní bude používání vašeho adresáře užitečné a snadné. Mezi její funkce patří schopnost odstraňování duplikátních kontaktů, slučování kontaktů, záloha, obnovení a řada dalších.

[appbox appstore id946741869 oldprice=“59Kč“]

iVoice Maker
iVoice Maker promění vaše iOS zařízení ve výkonný hlasový simulátor. Můžete nahrávat schůzky, přednášky či osobní poznámky, ukládat nahrávky do  cloudu a nastavit rozvrh přehrávání. Turn your device into Powerful iVoice Maker Machine.

[appbox appstore id858976835 oldprice=“29Kč“]

CityMaps 2GoPro
Aplikace CityMaps2Go vám pomůže perfektně si rozvrhnout jakoukoliv cestu, výlet nebo dovolenou. Díky ní můžete objevovat zajímavá místa, ukládat je a organizovat do seznamů, které pak můžete sdílet s přáteli.

[appbox appstore id327783342 oldprice=“299Kč“]

Epica 2 Pro
Přichází druhá generace skvělé fotografické aplikace. Udělejte z focení selfies a portrétů vašich přátel tu správnou zábavu. Aplikace nabízí skvělé efekty a scény, díky kterým se během několika vteřin proměníte takřka v kohokoliv.

[appbox appstore id922863739 oldprice=“59Kč“]

Direct Shot
DIRECT SHOT je fotografická utilita, která umožňuje uživatelům rychle pořídit fotografie či videa a okamžitě snímky nahrát do vybraných lokací v DropBoxu. Fotografie a videa z této aplikace se neukládají do složky fotoaparátu.

[appbox appstore id1022031496 oldprice=“29Kč“]

Rock(s) Rider
Troufáte si? Chcete zkusit překročit své limity? Pak nastartujte svůj stroj, pusťte si tu správnou muziku a vydejte se na divoký závod, který z vás dostane maximum.

[appbox appstore id976289912 oldprice=“89Kč“]

Pinball Breaker Forever

Pinball Breaker Forever kombinuje prvky pinballu s rozbíjením „cihliček“. Díky tomuto spojení vzniká nekonečná herní zábava s retro nádechem. Je snadné si zahrát, je těžší stát se mistrem.

[appbox appstore id1020947824 oldprice=“29Kč“]

ios Apps 16617

Dnes nejčtenější

.