Zavřít reklamu

Je to tady, dámy a pánové! Za pár minut otevírá jablečná konference WWDC své brány a my všichni se bez pochyby moc těšíme. Bude to totiž rozhodně velké! Apple oznámil nové verze svých operačních systémů. Těšit se tak můžeme na iOS 11, macOS 10.13, tvOS 11 a watchOS 4. Mezi hardwarové hračky se pak pravděpodobně zařadí nový MacBook, 10,5“ iPad Pro nebo velice zajímavá novinka Siri Speaker. Zda se dočkáme dalšího překvapení, však zatím nevíme.

Po dobu celé konference vám budeme přinášet ty nejžhavější a nejnovější informace. Celé dění budete mít díky našim redaktorům z první ruky. Ti už se na novinky úplně třesou.

Na veřejnost se dostávají první fotografie, které zachycují atmosféru plného konferenčního sálu. V tvářích zúčastněných z celého světa je vidět nadšení a obrovská zvědavost.

Předpokládám, že všichni už jste na sledování WWDC skvěle připraveni. Kdybyste však ještě tápali, navštivte tento odkaz, na kterém je vše krásně vysvětleno. Teď už se pohodlně usaďte a nalaďte se na sváteční náladu. Příjemnou zábavu!

wwdc fb

Dnes nejčtenější

.