Zavřít reklamu

Libujete si při sledování YouTube především u videí, na kterých nějaký šílenec rozbíjí různé věci? A upřednostňujete v tomto ohledu rozbité nejnovější telefony a tablety? Pokud je odpověď na obě otázky ano, určitě se vám následující řádky a video budou líbit.

Pokud jste to dočetli až sem, pravděpodobně přesně na tom výše uvedeném ujíždíte a tím pádem asi znáte ničitele Zacka Nelsona z kanálu JerryRigEverything. Tento člověk dělá ve svých videích něco, co je pro mnoho uživatelů smartphonů tou největší noční můrou.  V jeho videích uvidíte spoustu násilí páchaného na nevinných telefonech. Zack je totiž velmi specifickým způsobem recenzuje.

Nejlepší světové telefony se nebojí poškrábat ostrými předměty, nařezat zalamovacím nožem, opálit zapalovačem či jednoduše zlomit mezi rukami. Na jeho kanále zkrátka naleznete vše, co by běžného (i specifického) uživatele mohlo o telefonu zajímat.

Neunikl ani iPhone 2G

Říkáte si, proč o tomto člověku píšeme? Že je jeden z mnoha, kdo se podobnými videi zabývá? Máte pravdu, to je. Hlavním důvodem ale jeho poslední video. Protože se totiž blíží přestavení iPhone 8, který by měl být oslavou desátého výročí představení prvního iPhone, rozhodl se Zack oslavit toto výročí „zrecenzováním“ Apple iPhone 2G. Ano, čtete správně. Nelson zničil otce všech jablečných telefonů. O tom, jak si tento dědeček v tvrdém testu vedl, se přesvědčte v následujícím videu.

Pokud vám ukápla slza jako mě, nezoufejte. Náladu si můžete spravit třeba sledováním ničení všelijakých Samsungů na stejném kanále. A věřte tomu, že tahle „stará garda“ prošla testem ještě s grácií, na rozdíl od některých Androidích kamarádů.

iPhone 2G

Dnes nejčtenější

.