• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Známe ceny iPhonu 8 se 128GB a 256GB úložištěm

  V letošním roce Apple představí k desátému výročí od představení prvního iPhonu high-end model s OLED displejem od okraje k okraji a bezdrátovým nabíjením. Cena iPhonu 8 by se měla ve Spojených státech pohybovat okolo 1 000 dolarů.

  Věrohodná analytička Simona Jankowski z Goldman Sachs očekává, že cupertinská společnost vydá iPhone 8 v 128GB a 256GB verzi, přičemž cena za 128GB bude 999 dolarů a za 256GB bude 1 099 dolarů. Analytička nevěří, že by iPhone 8 vyšel i s 32GB úložištěm. Aktuálně nejdražším smartphonem Applu je iPhone 7 Plus s 256GB úložným prostorem, který se ve Spojených státech prodává za 969 dolarů.

  V minulém měsíci analytik Steven Milunovich z UBS řekl, že v rámci cenové strategie cupertinské společnosti by cena vlajkové lodi mohla začínat na 1 000 dolarech. Podle něj by model s 256 GB vyšel na 950 až 1 000 dolarů a model s 64 GB by stál 850 až 900 dolarů. Nicméně se nezmínil o 32GB a 128GB variantách.

  Očekává se, že iPhone 8 bude mít OLED displej od okraje k okraji, nebude mít fyzický Home Button a bude mít Touch ID integrované pod displej. Dokonce by zařízení mohlo rozpoznávat obličej či skenovat duhovku.

  iPhone 8 infar concept FB

  Leitz

  Diskuze

   Otázne je kto je ochotný dať za obyčajný mobil 1200€ …za tie prachy by musel mať naozaj niečo revolučné ako napríklad výdrž baterie 3 týždne v plnej zátaži.

   Kazdopadne stale viac ludi uz bude porovnavat – notebook, tablet, mobil. 1200€ je uz palka na to to ze fakticky na nejaku pracu to nevyuzijes. Keby to aspon bolo vodotesne, konecne.

   Ani den nevydrzi teraz, kdeze 3 tyzdne 😀 Keby vydrzal 2 dni v plnej zatazi tak tlieskam, kludne by stacilo od rana od 6:00 do polnoci resp 2-3 rana…

   Filip Novák

   Znát ceny ve spojených státech je k hovnu když v česku to bude dražší…jako vždy 🙂

   256 GB paměť – a na co ????
   jasně na fotky a videa a mp3 > opravdu ? Kolik lidí opravdu tu “velkou” fotku prohlídne jinde než na mobilu ? A má tam smysl aby ta fotka měla 5- 7 MB ?
   A nosit v telefonu celou sbírku mp3 ? proč ??? Jenom abych se mohl chlubit ?
   Takže asi videa – ale opět 4K v mobilu ??? není to směšné – kdo to rozliší okem od HD ? a stejně se to přehrává opět na dispelji s 5,5″.
   Ale jo drtivá většina to na nic smysluplného nevyužije ale přesto si to pořídí a to je právě to UMĚNÍ obchodníka aby uměl prodat i to co většina nepotřebuje …..

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online