Zavřít reklamu

Můžete začít slavit! Na Alzu.cz se znovu po delší odmlce vrací Black Friday a spolu s ním i plno skvělých slev. Ale co je pro nás, milovníky nakousnutého jablka, na této informaci nejdůležitější? Slevy se týkají z velké části i produktů značky Apple a i neoriginálního příslušenství k vašim jablečným miláčkům. Takže pokud jste si plánovali rozšířit váš jablečný arzenál, či jen dovybavit některé z vašich zařízení novým krytem, je právě teď ta nejlepší doba.

Jak už jsme uvedli výše, na Alze nyní naleznete opravdu široké spektrum slev z velké části i na Apple produkty. Můžete si tak například objednat nejnovější iPhone 7 s obrovským 256GB uložištěm se slevou 9%. Větší slevu naleznete na jeho staršího bratříčka, iPhone 5S ve verzi 16GB. Za černo-šedý telefon zaplatíte pouhých 7990Kč, což je o 11% méně než je jeho původní cena. Pokud však nepotřebujete nový telefon, mohla by vás zaujmout nabídka vodotěsného, nárazuvzdorného pouzdra pro Apple Watch 42mm, které pořídíte s epickou slevou 41% z původní ceny. Rázem se tak z 1699Kč dostanete na příjemných 999Kč a to už se opravdu vyplatí.

Velké slevy i na příslušenství pro iPady

Zaujmout by vás též mohly silikonové obaly pro iPady mini, u nichž sleva dosahuje u některých verzích až hranice 64%. Všechny obaly se tu pohybují v cenách kolem 649Kč. Velmi užitečným pomocníkem pro váš iPad by se mohl stát i flash disk s ve verzi 16GB, 64GB nebo 128GB, který má na jednom konci USB 2.0 a na druhém konci konektor lightning. Přenášení souborů a rozšíření paměti tak nebylo nikdy snažší. Nyní máte možnost ušetřit na těchto flash discích příjemných 19%.

Co je ale opravdovou chuťovkou pro fajnšmekry, je chytrý termostat, který lze ovládat přes váš iPhone na dálku a regulovat si tak teplotu v domácnosti. I ten dnes naleznete o čtvrtinu levnější. Je tak více než jasné, že na Alze naleznete široké spektrum originálních Apple produktů, ale i produktů neoriginálních ale skvěle kompatibilních s Applem.

Pokud vás některá z nabídek zaujala, neváhejte navštívit web Alzy. Naleznete tam toho ještě mnohem víc a za bezkonkurenční ceny. Třeba tam právě na vás čeká výrobek, který už dlouho sháníte. Ale pozor, Black Friday končí už dnes, ve čtvrtek 11. 5. úderem půlnoci a skladové zásoby se pomalu vyprazdňují.

black-friday-alza-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.