Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Velmi zajímavé, mě zatím můj macbook pro 13 s touchbarem, při běžné práci (safari, phpstorm, slack, mail a pár drobností) nevydržel více než 5 hodin. Takže by mě docela zajímalo, jak testy provádějí, jestli je to s minimálním jasem a téměř bez zátěže, pak to není moc vypovídající.

    mam to uplne stejne, baterka se pri beznym pouzivani ani nahodou nepriblizi 10ti hodinam natoz 12ti jak pisou nekteri recenzeti na netu. ja se dostal zatim maximalne na 7 hodin s tim ze sem snizil jak display na 10-12 palicek tj asi 75% a jas klavesnice na 50%. Je to ale vse prd platny kdyz dam 1080p video, to pak baterka udrzi max 5,5 h. zatim celkem nic moc teda. rad bych videl jak nekdo dosahne 10 ti hodin pri beznym pouzivani bez toho aby snizil jas na nulu.

    Autor článku jednoduše kecá. Při běžné administrativní práci tzn. Safari, Mail, iWork atd., bez zapnutí některého z programů Adobe je 6 hod. maximum. Nebo se čeká, že budu mít jas displeje na nule? To pak možná 8 hodin vydrží ha ha.

    Střih videa v programu Resolve, jsem měl za cca 45 minut jen 55% baterie. Při poslouchání písniček a brouzdání po netu to taky docela letí dolu ty procenta.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.