Zavřít reklamu

Japonský server MacOtakara dnes zveřejnil nové informace, které se týkají podzimního představení nových iPhonů. Nedá se s jistotou určit, o jak spolehlivé informace se jedná. Pověst serveru MacOtakara je ovšem trochu pošramocená z posledních let. Nově zveřejněné informace ovšem dávají smysl, proto se o ně s vámi podělíme.

Podle MacOtakara se bude nový prémiový iPhone nazývat prostě a jednoduše jako „iPhone Edition“. Apple tím jasně vyšle vzkaz, že se jedná o něco lepšího, něco exkluzivního. Několik „Edition“ produktů jsme tu již měli – například v podobě dvou generací Apple Watch, kdy první byly ze zlata a ty druhé jsou z keramiky. Tento název také opět potvrzuje spekulace o tom, že nový iPhone bude velmi drahý. Počítá se s cenami nad 1000 dolarů, u nás by tak měl začínat zhruba na 30 tisících korunách.

Další zajímavou informací je, že Apple stále pracuje s mnoha prototypy, které se mezi sebou leckdy i zásadně liší. Zkouší se všechno, od různých technologií displejů, přes materiály a tvary displeje, tvary šasi apod. S jistotou je prý dáno jen to, že nový iPhone Edition dostane 5″ displej, bezdrátové nabíjení a duální kameru. Prémiový model by měl také dorazit se značným zpožděním. Zatímco iPhone 7S a 7S Plus Apple představí v září, a do prodeje půjde jen několik dní poté – jak je u Applu obvyklé, na Edition si prý znatelně počkáme. Co to ovšem znamená, jsme se z webu nedozvěděli.

iPhone 8 FB 4

Zdroj: Macrumors

Dnes nejčtenější

.