Zavřít reklamu

V loňském roce jsme nejen změnili kompletně design našeho magazínu a přidali sekce bazar a fórum, ale také jsme nasadili nejnovější technologie, které zajišťují čtenářům co nejbezpečnější a nejrychlejší načítání magazínu. Mezi technologie, které používáme již od loňského roku patří HTTPS pro zvýšenou bezpečnost komunikace mezi serverem a uživatelem a také protokol HTTP2, který zrychluje načítání webové stránky.

Od soboty 25. 2. 2017 jsou také veškeré kódy externího obsahu na našich stránkách takzvaně asynchronní. Asynchronní kódy jsou plně asynchronní verze kódu nabízející menší latenci webů a lepší uživatelský dojem návštěvníků stránek. Výhodou asynchronního kódu je, že nebude nikdy omezovat načítání ostatních částí webové stránky. To znamená, že uživatelé budou moci bez problémů načíst obsah vašich stránek i v případě, že mají jinak s načítáním reklam problémy. Uživatelé mobilních telefonů se mohou těšit především na menší zpoždění při načítání webových stránek. Letem světem Applem používá asynchronní kódy pro veškerý externí obsah, tedy jak pro reklamní kódy tak i například pro kódy tlačítek sociálních sítí.

Věříme že tato změna a přechod na nejmodernější dostupnou technologii opět vylepší váš zážitek ze čtení magazínu LsA a v případě tipů na další moderní technologie, které byste uvítali nás neváhejte kontaktovat. Asynchronní kódy v nejbližších dnech nasadíme také na Samsung Magazín a další magazíny společnosti Zavřel Media.

Letem svetem Applem

Související články

Dnes nejčtenější

.