Zavřít reklamu

Lék na rakovinu pořád v nedohlednu, ale brýle, které automaticky nahrají to co vidíte na Snapchat si od dnešního dne může koupit kdokoli. Snapchat začal nabízet online prodej speciálních brýlí, které jsou dostupné v barvách označených Coral, Black a Teal. Brýle jsou dostupné za cenu 129,99$, což je méně než kolik stojí obyčejné ray-bany, tedy pokud je nekupujete přes Facebook za 9,99$. Kromě klasických slunečních brýlí dostanete v nich najdete také kameru a přisvětlovací dieodu, díky které bude vaše viddeo prostě úžasné.

Brýle si nasadíte a pomocí jediného tlačítka které na nich najdete máte možnost natočit deset vteřin dlouhé video, které se automaticky přes Wi-Fi synchronizuje do iPhonu a nahraje na snapchat. Bohužel prozatím není na stránkách prodejce uvedeno jak dlouho brýle vydrží na jedno nabití, kolik záznamů můžete udělat než je musíte odeslat do iPhonu a nejsou známé ani další detailní informace kromě toho, že nabíjení probíhá pomocí speciálního obalu.

snap
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

CEO společnosti Snapchat Evan Spiegel uvedl, že brýle mají za cíl spíše zpestřit uživatelům možnosti nahrávání videí a společnost neočekává, že by se výrobní a provozní náklady spojené s brýlemi v blízké budoucnosti jejich prodejem zaplatili. Pro Snapchat je to tedy spíše reklama než business. Zástupci Snapchatu sami uvedli, že chtějí vědět, zda je to pro lidi přínosné a zda to budou chtít používat. Brýle si můžete objednat na eshopu přímo zde.

snapchat
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější