• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 Apple Watch 3
  iStores.sk

  Podívejte se, jak moc Apple změnil Silicon Valley

  Silicon Valley získalo svou věhlasnou přezdívku v roce 1971, kdy se v něm začala koncentrovat sídla společností, zaměřujících se na výpočetní techniku a příslušné komponenty. V roce 1976 k nim přibyla i společnost Apple. Od té doby uběhlo skutečně mnoho let. Podívejte se na fotografii, která dokazuje obrovskou proměnu této oblasti za celé ty roky.

  Když Steve Jobs a Steve Wozniak založili v roce 1976 společnost Apple – tehdy Apple Computer – neměli možná ani ponětí o tom, jak moc jejich společnost doslova změní nejen svět technologií, ale i celou krajinu v Silicon Valley. Díky hrstce historických fotografí z Cupertina můžeme nyní vidět, jak velký je otisk, který za sebou společnost Apple zanechala.

  Když Steve Jobs odhalil své plány na “spaceship” campus Applu, vzpomínal, že okolní krajina byla plná sadů ovocných stromů – jak můžeme ostatně vidět na fotografii výše.  Nyní se oblast proměnila v rozlehlou předměstskou oblast, plnou dalších společností, specializujících se na technologie, jejichž sídla obklopují obří kruhovou stavbu.

  Cupertino 1961

  Chris Espinosa, jeden z prvních zaměstnanců Applu, nedávno zveřejnil fotografii Cupertina z roku 1961. Snímek patří Hatfield Aerial Survey v Santa Claře a nachází se v tamní veřejné knihovně. Poslední obrázek je nejnovější snímek z Apple Maps. Jakmile budou veškeré úpravy dokončeny, bude kampus obklopen stovkami citrusových stromů. Přesun do budovy bude zahájen v průběhu následujících měsíců. Jak jsme již zmínili, provoz budovy bude probíhat ze 100% obnovitelných zdrojů.

  Podívejte se na video z roku 2011, v němž Steve Jobs představuje připravovaný Apple Campus 2:

  Zdroj: Cultofmac.com

  Diskuze

   Omlouvám se že to sem píšu je to mimo téma.Ale zdáse mi to nebo Google na chvilku spustil redesignovanou verzi Youtube ?

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online