Zavřít reklamu

Nový MacBook Pro přišel se spoustou novinek, ale tou nejzajímavější a nejdiskutovanější, je rozhodně nový Touch Bar. Apple jím chce nahradit klasickou dotykovou obrazovku, která podle něho u počítačů nedává smysl, a tak Touch Bar je jakési rozšíření klávesnice a monitoru zároveň. Touch Barem se ale prozatím chlubí jen nové MacBooky Pro, jinde jej Apple nepoužil, dokonce ani u své klávesnice Magic Keyboard, pro kterou by byl jako dělaný, protože tím by se Touch Bar dostal i na iMac a další počítače od Applu.

Nicméně je dost možné, že Apple novou Magic Keyboard s Touch Barem chystá, ale nějakou dobu chce dotykový OLED panel nechat jako exkluzivitu pro MacBook Pro, aby nalákal k jeho koupi. Magic Keyboard s Touch Barem bychom se ale mohli dočkat už do roka a jak by taková klávesnice mohla vypadat? Uživatel z redditu měl svou vlastní představu, kterou proměnil v koncept.

Uživatel Hazza42 v jednom vláknu na redditu sdílel odkaz na svůj vlastní koncept, kde ukazuje, jak by mohla vypadat zcela nová Magic Keyboard s Touch Barem. Podle uživatele by se nová klávesnice od Applu mohla více podobat klávesnici na MacBooku, tudíž by měla černé klávesy a stříbrné hliníkové šasi. Na jeho koncept se můžete podívat níže.

magic-keyboard-touch-bar-koncept-fb

zdroj: reddit

Dnes nejčtenější

.