Zavřít reklamu

Majdy iPhone 7 icon

Celý rok mnoho fanoušků Applu netrpělivě čeká, až Apple představí světu novou generaci iPhonu. Tento rok by se mělo jednat o iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Analytici se dříve domnívali, že nové iPhony nebudou trhat prodejní rekordy, Apple si ale myslí pravý opak. Podle nejnovějších zpráv požádal kalifornský gigant asijské dodavatele, aby se připravili na vyšší počet objednaných kusů. Economic Daily Times uvedl, že Apple požádal dodavatele o 72-78 milionů kusů nových iPhonů. Analytici z Wall Street přitom předpovídali, že Apple si objedná maximálně 65 milionů kusů.

Zdroje dodavatelského řetězce tvrdí, že Foxconn i nadále zůstane klíčovým výrobcem iPhonu, zatímco konkurenční dodavatel Pegatron bude zapojen do procesu montáže nového telefonu také. Zdroje dále tvrdí, že obě společnosti získají mnohem větší podíl na trhu v tomto roce, protože se údajně i podílejí na výrobě duálního fotoaparátu a skleněného těla na rok 2017

Zpráva o použití skla doslova nahrává do karet uznávanému analytikovi Ming-Chi Kuovi, který řekl, že bychom se u iPhonu 8, který má vyjít už příští rok, měli dočkat skleněné konstrukce. iPhone 8 se tedy tak trochu vrátí k designu iPhonu 4, který se také chlubil skleněnými zády.

Začátkem tohoto měsíce se objevila zpráva, že Apple by se měl spoléhat na více výrobních partnerů pro sestavení iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus. Telefony by tak neměl sestavovat pouze Foxconn a Pegatron, ale i společnost Wistron, kterou by montáž nových iPhonu zachránila.

Zvěsti naznačují, že iPhone 7 by měl mít podobnou konstrukci jako iPhone 6s, rychlejší TSMC A10 čip, větší kapacitu baterie, rychlejší Intel LTE čipy a mnoho dalších novinek. Nejzásadnější výraznou změnou by měl být chybějící 3,5mm konektor a duální fotoaparát. Už dříve Tim Cook o připravovaném iPhonu řekl, že přinese funkce, bez kterých nebudeme moci žít.

Majdy iPhone 7 colors FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

*Zdroj: Macrumors.com

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější