Zavřít reklamu

iPhone 7 Plus dual camera icon 5

Podzim se pomalu, ale jistě blíží a s ním i představení nové generace iPhonu. Všichni významní analytici se shodují, že nový iPhone 7 nebude mít 3,5mm jack pro sluchátka, a také bychom se u iPhonu 7 Plus měli dočkat nového duálního fotoaparátu. Nejnovější únik komponent, který se objevil na serveru Weibo potvrdil přítomnost duálního fotoaparátu u iPhonu 7 Plus, a také světu ukázal i nový čip s 256GB kapacitou.

Duální fotoaparát má řadu výhod, například fotografie uvnitř budov jsou lepší, kvalitnější fotografie dokáže duální fotoaparát vyfotit za horších světelných podmínek. V neposlední řadě dokáže duální fotoaparát rozpoznávat 3D objekty nebo také přináší podporu Ultra HDR. Určitě by duální fotoaparát posunul fotografování a natáčení iPhonem na zcela jinou úroveň.

Na uniklém obrázku krom duálního fotoaparátu můžeme vidět také paměťové čipy. Nejzajímavější je čip s kapacitou 256GB, který by měl údajně nahradit 128GB verzi. Uniklý čip potvrzuje zprávu ze začátku roku, ve které bylo uvedeno, že Apple zvýší kapacitu iPhonu 7 Plus. Stejná zpráva i zároveň tvrdila, že se dočkáme u iPhonu 7 Plus i větší kapacity baterie. Zajímavé také je, že poněkud kritizovanou 16GB verzi iPhonu by měl Apple stále prodávat.

To, že Apple očekává větší poptávku (díky lepším funkcím?) po iPhonu 7 Plus potvrdil i analytik Chris Chang který uvedl, že společnost Sony nebude schopna dodávat všechny objektivy pro iPhone 7 Plus. Většinu objednávek fotoaparátu by měla převzít společnost LG Innotek, která již s výrobou duálního fotoaparátu má bohaté zkušenosti. Chang konkrétně řekl: “Myslíme si, že LGI získá většinový podíl objednávek duálních fotoaparátů, které bude dodávat pro společnost Apple.

Přítomnost duálního fotoaparátu u iPhonu nepřímo potvrdil i CEO Sony, Kenichiro Yoshida, který během zveřejnění finančních výsledků společnosti řekl, že společnost se připravuje na výrobu duálních fotoaparátů, které budou použity u telefonů “hlavních hráčů na trhu smartphonů”, čímž silně Yoshida naznačuje, že se jedná smartphone pro společnost Apple. Přesto musíme počítat s tím, že uniklá fotografie nemusí být reálná.

unik komponenty 256 fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

iPhone-7-dual-camera 256GB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

*Zdroj: 9to5mac.com

Související články

Dnes nejčtenější