Zavřít reklamu

ikona icon256V tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých aplikací pro Mac, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace.  Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

SystemDoctor
SystemDoctor je užitečným nástrojem, který vám poskytne optimalizaci disku a paměti Macu. Aplikace dokáže vyčistit nepoužívané soubory, což vám poskytne mnohem více místa na disku. U starších Macu by vám aplikace mohla také pomoci ke zrychlení celého systému.

[appbox appstore id718222469 oldprice=“4,99€“]

AnyMP4 M2TS Converter
Díky aplikaci AnyMP4 M2TS Converter můžete převést videa M2TS AVCHD na jakékoliv oblíbené video formáty. Můžete také rychle importovat M2TS soubory do Final Cut Pro, iMovie, Avid Media Composer při zachování původní kvality videa. Umožňuje převést M2TS videa na formáty: MP4, MOV, M4V, MPEG, MKV, AVI, WMV, and HD video like TS, HD MP4 a další.

[appbox appstore id628358505 oldprice=“19,99€“]

My Net
Aplikace My Net monitoruje všechna zařízení, která jsou připojená k vaší oblíbené veřejné WiFi síti nebo k vaší domácí WiFi síti. Aplikace vám zobrazí informace o všech zařízeních, které jsou k síti připojené.

[appbox appstore id931314293 oldprice=“4,99€“]

Desktop Ghost
Okamžitě schovejte všechny vaše soubory, složky a ikony aplikací na vaší zaneřáděné obrazovce s aplikací Desktop Ghost. Občas se stává, že musíte vytvořit screenshot vaší obrazovky a tato aplikace vám umožní skrýt vaší přeplněnou obrazovku. Alikace je nyní zdarma, pouze blbne plug-in.

[appbox appstore id875947985 oldprice=“1,99€“]

Note-Ify
Note-Ify je snadná a pohodlná aplikace, díky které si můžete organizovat a zapisovat vaše poznámky, nápady, nákupní seznamy, úkoly a další různé informace. Aplikace nabízí mnoho složek pro lepší shromažďování vašich poznámek. Umožňuje synchronizaci přes iCloud, zaheslování jednotlivých souborů, možnost přiřazovat poznámkám různé barvy, nastavovat si připomínky a mnoho dalšího.

[appbox appstore id1092173510 oldprice=“4,99€“]

Translate Tab
Translate Tab je skvělým překládacím nástrojem pro okamžitý překlad. Aplikace vám umožní bleskurychlý překlad do 57 světových jazyků (včetně českého jazyka). Translate Tab vám umožní poslechnout si přeložený text, překládá celé webové stránky, automaticky detekuje původní jazyk a mnoho dalšího.

[appbox appstore id458887729 oldprice=“3,99€“]

Pomodoro
Pomodoro je skvělou aplikací, která vám ukáže tu nejlepší možnou cestu, jak zvýšit svou produktivitu! Různé metody Pomodora jsou využívány velmi dlouho jako perfektní nástroje, které vám pomohou dokončit úkoly mnohem účinněji a rychleji.

[appbox appstore id1105814268 oldprice=“0,99€“]

popCalendar
PopCalendar je maličký kalendář, který se vejde do vašeho menu bar a poskytne vám okamžitý přístup k vašemu časovému plánu. Pokud rádi využíváte svůj kalendář a píšete si do něj všechny události, tak se vám popCalendar určitě bude hodit.

[appbox appstore id645427315 oldprice=“4,99€“]

Mini Ninjas
Představujeme vám ty nejmenší hrdiny na světě – roztomilé malé ninjy z Japonska. Připojte se k Hirovi a jeho malým ninja kamarádům, kteří potují skrze očarované země, aby svedli souboj se zlým samujarem Warlordem a jeho magickou armádou. Hra nabízí šest ninjových postav, mezi kterými může hráč snadno přepínat. Každý z těchto hrdinů má odlišné schopnosti, dovednosti, zbraně a pohyby.

[appbox appstore id414210971 oldprice=“9,99€“]

Související články

Dnes nejčtenější

.