Zavřít reklamu

iOS 9.2 jailbreak icon

Někteří si bez něho nedokáží svůj iPhone představit. Jiní ho zase odmítají. Řeč je o jailbreaku. Ten lze nainstalovat na iPhony, které mají verzi operačního systému iOS 9.0.2 nebo nižší. Již dříve se na internetu objevily informace, že by měl vyjít takzvaný „Untethered Jailbreak“ pro iOS 9.1, do této doby však žádný Jailbreak pro zmiňovanou verzi nevyšel. Je tu ale možnost, že se ho doopravdy dočkáme, tentokrát pro verze systému iOS 9.2, 9.2.1 a 9.3.

Hacker Qwertyoruiop, který podle některých zpráv spolupracoval na jailbreaku Pangu9 – zveřejnil na svém Twitteru video. Na videu hacker ukazuje iPhone 6 a obchod Cydia. V obchodu je vidět že používá verzi iOS 9.2, dále si přes aplikaci Terminál hraje s Winterboard motivy.

Nakonec hacker napsal, že jailbreak bude držet v tajnosti pro osobní účely. Videem chtěl prý dát najevo jiným hackerům, že je možné Jailbreak vytvořit i pro iOS 9.2 a vyšší verze. Nedávno 3K Assistant, který je dlouholetým partnerem TaiG jailbreaku, prozradil, že se na jailbreaku pro iOS 9.2 usilovně pracuje.

Apple v každé verzi dělá vše proto, aby nebylo možné Jailbreak nainstalovat a není se vlastně ani čemu divit – díky Jailbreaku si můžete ze svým iPhonem dělat co chcete, ale také je zde možnost, že si svůj iPhone odemknete pro jisté hrozby.

iOS 9

*Zdroj: idownloadblog.com

Související články

Dnes nejčtenější

.