Zavřít reklamu

Air Scanner iconNíže jsme uvedli všechny zajímavé aplikace, které jsou dnes zdarma. Mějte však na paměti, že se může snadno stát, že aplikace opět sklouzne zpět na původní cenu. Bohužel my to neovlivníme a ujišťujeme vás, že v době psaní zdarma byla. Jestliže se vám obsah neukazuje správně, obnovte stránku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilu a aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Ke stažení můžete použít také QR kód. Malá ikonka u velké ikony aplikace značí, že je dostupná také pro Apple Watch.

My Water Balance
Aplikace, která vám ohlídá, jestli dodržujete pitný režim. Ten je obzvláště nutné dodržovat v létě, ale i v zimě byste měli byste měli své tělo zásobovat dostatkem tekutin. My Water Balance vám ukáže, kolik jste toho denně vypili a bude vás upozorňovat, že byste se měli napít. Kromě toho vás motivuje pít různými odměnami a v aplikaci zjistíte i další zajímavosti ohledně pitného režimu a vody celkově.

[appbox appstore id964748094 oldprice=“0,99€“]

Photo and Video Transfer
Photo and Video Transfer umí snadno přenášet fotografie a videa z jednoho zařízení do druhéhoAplikace je sice podobná funkci AirDrop od Applu, ale umí navíc přenášet přes Wi-Fi z iPhonu nebo iPadu i do PC. Navíc se hodí i v případě, že vás AirDrop zklame a momentálně nefunguje, což je s příchodem iOS 9 občas stává.

[appbox appstore id591923366 oldprice=“2,99€“]

Air Scanner
S aplikací Air Scanner stačí skenovat nějaký dokument a na PC, Macu nebo Linuxu otevřít v prohlížeči adresu, kterou opíšete z aplikace a cokoli, co naskenujete fotoaparátem iPhonu se ukáže i na vašem Macu nebo PC. Obraz bude ve vysokém rozlišení, což se hodí především při prezentování apod.

[appbox appstore id431029631 oldprice=“4,99€“]

SketchMee HD
Stačí do aplikace SketchMee HD vložit fotografii z galerie a ona vám ji automaticky převede na nakreslený obrázek. Obrázek si pak můžete uložit i ve velkém rozlišení.

[appbox appstore id368738052 oldprice=“1,99€“]

Txt2Binary
Aplikace spíš pro geeky, ale Txt2Binary umožňuje převádět text do binárních čísel nebo čísla ve dvojkové soustavě zase zpět na text.

[appbox appstore id335469341 oldprice=“0,99€“]

Compass++ PRO
Compass++ PRO vám nabídne aplikaci kompasu hned v několika tématech, mezi kterými si můžete vybrat. Navíc hlavně přináší kompas i na iPad, kde jinak není k dispozici.

[appbox appstore id516380304 oldprice=“7,99€“]

ViewExif
ViewExif je jakýsi doplněk pro aplikaci Fotky na iOS, ale i pro aplikace třetích stran. Umí totiž z fotografií zjistit další informace, jako kdy přesně byly pořízeny, polohu, jméno, velikost, ISO a mnoho dalších meta informací. Fotografie pak umožňuje běž těchto iformací (hlavně bez polohy) sdílet na sociálně sítě jako je Facebook a Twitter. Hodit by se vám mohl i v momentě, kdy chcete uvolnit místo na iPhonu a nevíte, které fotografie vám zabírají místa nejvíce, s ViewExif to zjistíte.

[appbox appstore id945320815 oldprice=“0,99€“]

Will it Snow? [Pro]
Aplikace, která vás na základě vaší polohy upozorní, jestli bude sněžit. S Will it Snow už nemusíte každý den sledovat počasí, jelikož vás vždy předem upozorní kdy a jak moc bude u vás padat sníh.

[appbox appstore id942400803 oldprice=“1,99€“]

TuneFace Pro
Pokud si často fotíte selfie nebo jen svým iPhonem fotíte ostatní a chcete, abyste vy nebo někdo jiný vypadal na fotografii skvěle, tak si stáhněte TuneFace Pro. Pomůže vám totiž upravit váš obličej na fotografii tak, aby byl dokonale čistý. Umí vyretušovat nedokonalosti, odstranit červené oči, změnit barvu vlasů, vybělit zubu a mnoho dalšího jen během pár minut úprav.

[appbox appstore id1054469302 oldprice=“0,99€“]

Muzzyc
Jedna z dalších aplikací, která vám zahesluje fotografie nebo videa, u kterých nechcete, aby je náhodou viděl někdo další při prohlížení vašich běžných fotografií. Navíc ikona aplikace záměrně vypadá jako hudební přehrávač, a tak nikoho ani nenapadne, že se za ní skrývají vaše tajné fotografie. Ty jsou ale stejně ještě chráněny gestem, které znáte jen vy.

[appbox appstore id846841885 oldprice=“2,99€“]

Financial Book
Financial Book je přehlednou a jednoduchou aplikací, která vám pomůže spravovat vaše finance, zaznamenávat výdej a příjem.

[appbox appstore id683106987 oldprice=“0,99€“]

Sago Mini Toolbox
Děti milují opravování a právě pro ně je Sago Mini Toolbox jako dělaná. Pokud potřebujete své ratolesti na chvíli zabavit, stačí jim půjčit iPhone nebo iPad s Sago Mini Toolbox a mohou opravovat všechno možné i se svým kamarádem nebo sourozencem. Aplikace navíc byla vyhlášena jako jednou z nejlepších aplikací v App Store roku 2015.

[appbox appstore id891755554 oldprice=“2,99€“]

http://www.theverge.com/

Dnes nejčtenější

.