Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 13.1.2016 Vydal: Denis Surových Kategorie: iPhone/iPod, Ostatní, Vše o Apple Komentářů: 5

iphone_caseDevítiletá Olivia Retter si koupila nový kryt pro svůj iPhone 5c, když chtěla aby její telefon dostal nový vzhled, to však netušila, že jí kryt ublíží. Deník The Daily Mail zveřejnil všechny detaily, jak dívku kryt poleptal a jakou má na noze nyní jizvu. Malá Olivia prý spala a její dekorativní kryt na iPhonu 5c se najednou rozletěl. Byl to kryt, který měl na sobě průhlednou vrstvu, ve které byla tekutina se třpytkami. Je to něco podobného jako sněhová koule s kterou zatřepete a v ní poté sněží.

Tekutina zřejmě vyprskla a vyleptala tvar krytu na nohu dívky. Cena krytu byla 8,66 dolarů (216 Kč). Matka dívky tvrdí, že na krytu nebylo žádné varování a tak je nenapadlo, že by kryt mohl nějak ublížit. Doktor řekl, že jizvu bude mít na noze dívka celý život. Obchod, který kryt prodával chce vše ještě prošetřit, avšak ihned stáhl kryt z prodeje. Zde se ukazuje, proč jsou kryty Applu certifikované a Apple nedoporučuje kupovat levné neoriginální výrobky.

iphone_popáleniny

iphone_case2


*Zdroj: cultofmacReklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. palihora


  13. ledna, 2016 | 22:18
  0 Pulses

  Ta jazva nie je az taka hrozna ak ju porovnam s tetovanim.
  Osobne davam prednost jednoduchemu kozenemu obalu, nenapadlo by ma kupit taku gycovitu hlupost , ale vysvetlujte to 9 rocnej holke….

 2. nwa14


  13. ledna, 2016 | 23:10
  0 Pulses

  Ona spi s telefonem prilepenym na noze? ??????

 3. kitano


  13. ledna, 2016 | 23:51
  0 Pulses

  Certifikovane kryty od Applu…lol

 4. kowci


  14. ledna, 2016 | 9:18
  0 Pulses

  Jj a cena krytu od applu je 99 kč ( vyrobeno v číně a dovezeno do čr) a 1200 kč stojí certifikát od applu zlatej ebay 🙂 za těch 1299 si jich koupí víc než je životnost iphonu ????

 5. nvmnic


  14. ledna, 2016 | 22:41
  0 Pulses

  Kowci: tiez si mozes kupit niekolkokrat lacnejsi mobil z ciny, tak preco si kupujes iphone? Ze by pridana hodnota? No vidis.

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama