Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.sk



Datum: 12.1.2016 Vydal: Daniel Pražák Kategorie: Apple TV, Vše o Apple Komentářů: 3

VLC for iOS ikonaPo několika dlouhých periodách beta testování dnes VideoLAN oznámilo, že jejich multimediální přehrávač VLC je nyní konečně dostupný pro všechny majitele Apple TV 4. generace v tvOS App Storu. Aplikace byla doposud dostupná jen pro některé vybrané uživatele, kteří ji mohli začít zkoušet již před Vánocemi. Počínaje dneškem ale mohou ve VLC přehrávat všechny video formáty všichni majitelé nové Apple TV.

Verze pro Apple TV získala podporu všech formátů, které podporuje i VLC pro iOS, ale nabízí i nějaké funkce navíc, které jsou speciálně přizpůsobené pro velké obrazovky televizí a celkově pro systém tvOS.

Content Discovery: Aplikace automaticky najde všechny video soubory na síti, ke které je Apple TV připojená pomocí SMB, UPnP media serveru, FTP a PLEX protokolu. Během přehrávání pak můžete přidávat titulky přes OpenSubtitles.org

Saved Logins: Přihlašovací údaje mohou být zabezpečeně skryta na Apple TV a mohou být synchronizována z a do iPhonu a iPadu.

Playback: Podpora jednoduchého ovládání přehrávání, pauzy a vyhledávání. V Aplikaci se lze navigovat pomocí kapitol a přepínat mezi jazyky nebo titulky, které mohou být například v souboru s příponou .mkv

VLC také momentálně testuje podporu pro cloudové služby Dropbox, OneDrive a Box, která by měla dorazit v blízké budoucnosti.

VLC-Playback-Apple-TV

Remote-Playback-VLC-Apple-TV


VLC-Apple-TV

VLC tvOS Apple TV




Reklama.




Odoberať komentáre cez RSS

 1. sWo.R


  12. ledna, 2016 | 19:53
  0 Pulses

  chcem sa opýtať … ani VLC na ATV nepodporuje AC3 formát ??

 2. Kengura


  12. ledna, 2016 | 22:49
  0 Pulses

  Predpokladam ze nie kedze sa zato plati. Mohli to dat ako nakup v App.

 3. Clon


  24. března, 2016 | 8:50
  0 Pulses

  Super. KONECNE dorazil do Storu prehravac, ktery podporuje spousty formatu vcetne mkv. NĚMÝ prehravac, takze Super. A neee, fakt nebudu svoji videoteku celou prevadet do neceho podporovaneho.

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články






Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama