Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 5.1.2016 Vydal: Jaromír Miko Kategorie: iPhone/iPod, Vše o Apple Komentářů: 2

surface-phone-2-concept-1Microsoft a ani niektoré ďalšie spoločnosti, ktoré operovali na trhu mobilných telefónov, nestihli včas zareagovať na revolúciu, ktorú priniesol iPhone a to sa patrične odrazilo aj na ich postavení. Microsoft sa neskôr vzchopil a priniesol Windows Phone, ale priniesol ho neskoro a nech robí, čo robí, jeho podiel je na tom stále mizerne, napriek tomu že ide o spoľahlivý a plynulý systém, ktorý má ďaleko lepšiu optimalizáciu než Android. Microsoft sa však nevzdáva a keď robil rozhovor s Mary Jo Foley, ktorá má vo Windows komunite rovnako silné meno ako Jim Dalrymple alebo Ming-Chi Kuo v komunite Applu, musel ju uisťovať, že všetko bude v poriadku.

Foley totiž vyjadrila v rozhovore svoje sklamanie z neúspechu Windows Phone a povedala, že zvažuje kúpu iPhonu. V tom ju ale Microsoft uistil, aby počkala, pretože už čoskoro plánuje spoločnosť predstaviť revolučný mobil, ktorý bude duchovným ekvivalentom k tabletom Surface. Upozornil ale, že Microsoft na tomto zariadení pracuje tak intenzívne, ako len môže a potrebuje k tomu dostatok času. O čo by sa však malo jednať? Jednoznačne vieme, že to nebude ďalší “zabijak iPhonu”, ako tých 187 523 934 689 doterajších pokusov, ale pôjde o iPhone vo svete Windowsu, čiže pôjde rozhodne o významné zariadenie. Čo by ale mohol priniesť? Špekuluje sa o mnohých novinkách, dokonca bola vyslovená špekulácia, že môže obsahovať vylepšenú funkciu Continuum, vďaka ktorej by ste po pripojení monitoru a klávesnice získali plnohodnotný Windows 10, nie len desktopový Windows Phone. V súvislosti s tým by bolo treba mať iný hardvér a preto sa špekuluje o použití Intel x86 procesoru. V čom bude ale nový mobil od Microsoftu prelomový, uvidíme.

Microsoft Surface Phone by Jonas Daehnert


*Zdroj: Neowin.net
*Ilustrácia: Jonas DaehnertReklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. saddako


  5. ledna, 2016 | 8:37
  0 Pulses

  Chtěl bych věřit, že bude WP dobrý, ale každý nový telefon od M$ je nyní utrpení. Stahování hromady aktualizací a několikeré restarty mezi nimi.

 2. Edur


  5. ledna, 2016 | 16:14
  0 Pulses

  to zase bude kočkopes jako surface…

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama