• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Microsoft pripravuje revolučný mobil, ktorý vyťaží maximum z Windows 10

  surface-phone-2-concept-1Microsoft a ani niektoré ďalšie spoločnosti, ktoré operovali na trhu mobilných telefónov, nestihli včas zareagovať na revolúciu, ktorú priniesol iPhone a to sa patrične odrazilo aj na ich postavení. Microsoft sa neskôr vzchopil a priniesol Windows Phone, ale priniesol ho neskoro a nech robí, čo robí, jeho podiel je na tom stále mizerne, napriek tomu že ide o spoľahlivý a plynulý systém, ktorý má ďaleko lepšiu optimalizáciu než Android. Microsoft sa však nevzdáva a keď robil rozhovor s Mary Jo Foley, ktorá má vo Windows komunite rovnako silné meno ako Jim Dalrymple alebo Ming-Chi Kuo v komunite Applu, musel ju uisťovať, že všetko bude v poriadku.

  Foley totiž vyjadrila v rozhovore svoje sklamanie z neúspechu Windows Phone a povedala, že zvažuje kúpu iPhonu. V tom ju ale Microsoft uistil, aby počkala, pretože už čoskoro plánuje spoločnosť predstaviť revolučný mobil, ktorý bude duchovným ekvivalentom k tabletom Surface. Upozornil ale, že Microsoft na tomto zariadení pracuje tak intenzívne, ako len môže a potrebuje k tomu dostatok času. O čo by sa však malo jednať? Jednoznačne vieme, že to nebude ďalší “zabijak iPhonu”, ako tých 187 523 934 689 doterajších pokusov, ale pôjde o iPhone vo svete Windowsu, čiže pôjde rozhodne o významné zariadenie. Čo by ale mohol priniesť? Špekuluje sa o mnohých novinkách, dokonca bola vyslovená špekulácia, že môže obsahovať vylepšenú funkciu Continuum, vďaka ktorej by ste po pripojení monitoru a klávesnice získali plnohodnotný Windows 10, nie len desktopový Windows Phone. V súvislosti s tým by bolo treba mať iný hardvér a preto sa špekuluje o použití Intel x86 procesoru. V čom bude ale nový mobil od Microsoftu prelomový, uvidíme.

  Microsoft Surface Phone by Jonas Daehnert


  *Zdroj: Neowin.net
  *Ilustrácia: Jonas Daehnert

  Leitz

  Diskuze

   Chtěl bych věřit, že bude WP dobrý, ale každý nový telefon od M$ je nyní utrpení. Stahování hromady aktualizací a několikeré restarty mezi nimi.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online