Zavřít reklamu

Apple WalletSieť predajní iStores Apple Premium Reseller pripravila už tradične Vianočný katalóg, ktorý obsahuje desiatky tipov na darčeky. Sú tu produkty, ktoré túži nájsť pod vianočným stromčekom takmer každý. Mac, iPad, iPhone, nová Apple TV, slúchadlá Beats, hračky ovládané iPhonom či iPadom, príslušenstvo pre využitie v domácnosti alebo na šport a mnoho ďalšieho nájdete v tlačenom katalógu, ktorý je distribuovaný na Slovensku i v Česku alebo aj v jeho online verzii, ktorá je umiestnená na ISSUU (Vianoce, Vánoce).

Novinkou v komunikácii iStores je kupón, ktorý si môže čitateľ načítať do aplikácie Wallet (v iOS 9) alebo Passbook (v iOS 6 až 8) na zariadeniach iPhone alebo iPod touch. Pri tlačenej verzii to urobí načítaním QR kódu podľa tejto jednoduchej inštrukcie:

Otvorte si aplikáciu Apple Wallet na svojom iPhone, stlačte tlačidlo + a naskenujte QR kód. Kupón sa vám objaví priamo vo Wallete.

V online verzii je možné buď kód naskenovať z obrazovky iného zariadenia do iPhonu alebo ak pozeráme online verziu na iPhone alebo iPode touch, rovno kliknúť na odkaz.

Vo Wallete na Apple Watch, iPhone a iPode touch môžete mať všetky svoje letenky, lístky do kina, kupóny, vernostné karty a oveľa viac.

Môžete si to vyskúšať sami. Odmenou za nasnímanie kupónu do aplikáce Wallet je poukážka na nákup 10 € (v Česku 300 Kč) v sieti predajní iStores, ktorú získa zákazník pri každom nákupe nad 100 € (v Česku 1 500 Kč) po preukázaní sa kupónom vo Wallete alebo výstrižkom. Ešte dnes vám prinesieme tipy na hity tohtoročných Vianoc v iStores, za ktoré môžete kupóny minúť.

Add_to_Apple_Wallet_rgb_SK Add_to_Apple_Wallet_rgb_CZ
iStoresSKonline
iStoresCZonline

 

Vianoce2015

Související články

Dnes nejčtenější

.