Zavřít reklamu

icon 1013585_largerAby to nebylo Mac uživatelům líto, tak i pro ně jsme si připravili zajímavé aplikace pro Mac, tedy pro OS X zdarma každý den. Mac App Store však neobsahuje tolik aplikací, tudíž seznam těch zlevněných je často krátký nebo nebo méně zajímavý. Samozřejmě i zde se může stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně, ale to neovlivníme. Aplikaci si můžete stáhnou tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Disk Cleaner
Aplikace Disk Cleaner udělá veškerou práci za vás. Umí rychle proskenovat a odstranit veškerý počítačový odpad, který zabírá drahocenné místo na vašem disku. Přestaňte plýtvat místem na disku a stáhněte si Disk Cleaner, který vám zajistí velký úklid na vašem Macu.

[appbox appstore id970246631 oldprice=“5,99€“]

Color Blind
Color Blind umožní lidem, kteří trpí barvoslepostí, aby viděli na své obrazovce barvy více zřetelněji. Aplikace vám také sdělí, jaký odstín má konkrétní barva, jaké nasycení, takže vždy budete vědět, jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými barvami.

[appbox appstore id1023111433 oldprice=“0,99€“]

Sea of Squares
Sea of Squares je prostá uklidňující puzzle hra. Spojte dva nebo více sousedících kusů stejné barvy a posuňte je nahoru, dokud nedokončíte celý level. Hra nabízí přes 100 levelů, 3 stupně obtížnosti a výsledkovou tabuli, kde si můžete porovnat skóre se svými přáteli a ostatními hráči. Zdá se vám, že nic jednoduššího si vývojáři vymyslet nemohli? Stáhněte si Sea of Squares a uvidíte sami.

[appbox appstore id1031013585 oldprice=“0,99€“]

SocialPanel
Tato aplikace vám přináší úplně nové možnosti v přístupu k vašim oblíbeným sociálním sítím z plochy Macu. SocialPanel zůstává skryt na ploše, aniž by vás vyrušoval v práci a zobrazí se jen při pohybu myší na pravé straně obrazovky.

[appbox appstore id934169302 oldprice=“0,99€“]

iOS-Apps

Související články

Dnes nejčtenější