Zavřít reklamu

telekomOd té doby co se o LsA již starají chlapci, mám ve svém iPhonu zhruba pět aplikací a mezi ty patří skutečně jen aplikace, které mi usnadňují život. Nějak jsme si nezvykl na patnáct taskovacích managerů, osmnáct aplikací na focení a zhruba štyři stovky dalších užitečných aplikací, které průměrný třináctiletý kluk nutně potřebuje, aby zvládal celý nabitý program. Jednou z aplikací, které v mém telefonu nechybí je však TELEKOM, tedy aplikace mobilního operátora, která nabízí podrobný přehled nad vším, co vás může zajímat v souvislosti s telefonováním. 

Podobné aplikace má každý operátor a tak rozhodně nechci aby tento článek působil jako nějaká reklama na TELEKOM, ale jako tip na aplikace od operátorů, které možná řada z vás v telefonu nemá a přitom jsou skutečně užitečné. V první řadě zde máte přehled, přehled nad tím v jakém zůčtovacím období se pohybujete a kolik jste v něm již vyčerpali minut, dat, sms a mms. Okamžitě tak víte, zda můžete ještě volat nebo se již musíte krotit. Stejně tak jsou na tom i data. Co mě osobně vadí je fakt, že když si data navýšíte o další objem pomocí speciální sms, již se vám nově navýšená data v přehledu nezobrazí. Bohužel i samo navýšení probíhá jen přes sms a v aplikaci jej neuděláte. Aktivovat si však můžete například roamingové balíčky a to přímo z aplikace.

TELEKOM
TELEKOM aplikace

Díky čemu však aplikaci používám jsou faktury, které můžete snadno sledovat, zkontrolovat a okamžitě zaplatit přímo z vašeho telefonu bez toho, aniž byste museli vzít do ruky počítač, něco opisovat nebo hledat v mailu. Aplikace navíc sama upozorní na blížící se splatnost faktury. K dispozici pak máte také možnost objednat si paušály a to přímo z telefonu, přenést číslo, vytvořit virtuální číslo nebo například používat peněženku od TELEKOMU.

Pokud tedy ještě aplikaci od svého operátora a znovu zdůrazňuji, že aplikaci má již každý operátor na trhu nepoužíváte, může vás tento článek inspirovat. Důležité totiž je, že to co měří oficiální aplikace od operátora také uvidíte na své faktuře a můžete se na to spolehnout, což je velký rozdíl oproti aplikacím třetích stran, které měří spotřebovaná data, hovory a další věci.

IMG_0221
TELEKOM APP

Dnes nejčtenější

.