Zavřít reklamu

iOS 8.4Hackeri z tímu TaiG opäť spojili svoje sily a len chvíľu po vydaní systému iOS 8.4 oznámili, že už majú hotový jailbreak a je pripravený na vydanie. Jailbreak pre najnovší systém tak umožní súčasným užívateľom, aby mohli naďalej používať tweaky, témy a ďalšie bežne nedostupné úpravy systému na svojich iPhonoch a zároveň budú môcť používať služby Apple Music a Beats 1 Radio. Tvorcovia už svoj jailbreak pochopiteľne vydali a tak, keď už sa na vašom telefóne nachádza Cydia, môžete updatovať.

Vytvorenie jailbreaku pre iOS 8.4 bolo podľa ich slov veľmi jednoduché, keďže stačilo použiť rovnakú chybu, akú použili pri jailbreaku iOS 8.3. Je teda celkom pravdepodobné, že Apple sa už zameriava skôr na ladenie systému iOS 9, ktorý vychádza na jeseň/podzim, než na jednu z posledných, ak nie úplne poslednú aktualizáciu systému iOS 8. Za zmienku ale stojí, že jailbreak 8.4 pochádza od tímu, ktorý v minulosti vyvinul jailbreak, ktorý potichu nainštaloval na zariadenia klon App Store, ktorý umožňoval rýchlo sťahovať nelegálne kópie aplikácií.

Tím tiež na svojej stránke uvádza, že toto je originálny nástroj na jailbreak a odporúča, aby ľudia nesťahovali nástroj od tímu PP Assistant. Ten podľa ich slov jednoducho skopíroval kód, ktorý vyvinul tím TaiG a vydal ho za svoj, čo nie je prvýkrát a preto plánuje TaiG súdiť tvorcov nástroju PP Assistant. Vyzerá to teda, že súdne spory sa nebudú konať kvôli kopírovaniu už len medzi veľkými hráčmi ako je Apple, ale aj medzi tvorcami jailbreakových nástrojov.

Upozorňujeme, že redakcia LsA neberie žiadnu zodpovednosť za prípadné problémy s jailbreak ios 8.4

TaiG jailbreak iOS 8.4

*Zdroj: 9to5mac

Dnes nejčtenější

.