Zavřít reklamu

Pánové z Evand3rs přináší svůj vánoční dárek již dnes, podařilo se jim vydat Jailbreak iOS 7 pro všechny modely iPhone, iPad a iPod touch. Jailbreak je kompatibilní s každým telefonem, tabletem a iPodem touch od společnosti Apple s operačním systémem iOS 7 – iOS 7.0.4. Jailbreak pochází od týmu Evand3rs, který jako první vydal také funkční Jailbreak na iOS 6. Jailbreak je k dispozici jak pro OS X, tak i pro Windows a jeho instalace je skutečně velmi snadná.

Na OS X 10.6 Snow Leoapard se mi však nepodařilo instalaci spustit, na počítači s Windows 8 však instalace běží správně. Je tedy možné, že prozatím není verze JB kompatibilní se starším OS X, i když vývojáři o této kompatibilitě hovoří v pozitivním slova smyslu. Jailbreak je pochopitelně zcela zdarma a stahovat jej můžete přímo zde.

Rady před instalací Jailbreak evasi0n7

  • Před použitím Evasi0n si zálohujte své zařízení přes iTunes nebo iCloud. Právě tento krok uchrání vaše data v případě, kdy se Jailbreak nepodaří.
  • Před použitím evasi0n deaktivujte Passcode na zamknuté obrazovce. Právě Passcode totiž může způsobit problémy při instalaci Jailbreaku.
  • Do doby než se Jailbreak nainstalujte, nepoužívejte iOS ani iTunes!
  • V případě, že dojde k zamrznutí během procesu Jailbreaku, restartujte utilitu Evasi0n 7 a iOS zařízení.
  • Pokud používáte OS X 10.8 a vyskočí hláška, že evasi0n není možné otevřít, klikněte na ikonu aplikace pravým tlačítkem myši a v kontextovém menu klikněte na možnost Otevřít.

Server Letem světem Applem a společnost Virtual factory s.r.o neručí za funkčnost Jailbreaku a nepodporují podobné úpravy zařízení, vše co děláte se svým zařízením děláte na vlastní zodpovědnost. Funkce tohoto článku je čistě informativní.

Jailbreak_iOS_7_evad3rs

 

Související články

Dnes nejčtenější

.