Zavřít reklamu

MacBookProMacBook môže byť ten notebook, ktorý môže obnoviť váš záujem o nálepky. Aj keď ste spočiatku na svojom novom Airi nechceli mať tonu nálepok, po čase si uvedomíte, že vďaka dostatku priestoru na vrchnej strane máte možnosť individualizovať svoj Mac a navonok tak vyjadriť vaše záujmy a teda, MacBook môže odzrkadlovať vašu osobnosť. Toho som si vedomý a v posledných týždňoch som začal hľadať rôzne nálepky, ktorými by som si mohol upraviť vrchnú stranu svojho Airu tak, aby vyzerala čo najzaujímavejšie.

Prvá etapa môjho pátrania po nálepkách sa začala v pár kamenných obchodoch v Bratislave a človek mohol potenciálne nájsť nejaké tie nálepky a iný merchandise pri koncertoch rockových a metalových kapiel, ktoré prišli rozvášniť dav fanúšikov do klubov v blízkosti Račianskeho mýta. No pretože človek chce aj také nálepky, ktoré nesúvisia zrovna s kapelami, potom človek začne hľadať na eBayi. Tu sa mi podarilo nájsť obchodníka, s ktorým mám veľmi dobrú skúsenosť a chcem sa s vami o ňu podeliť.

Jedná sa o talianskeho obchodníka StickersJungle89, ktorý má vo svojom portfóliu naozaj obrovské množstvo nálepiek, aj keď pri prehliadaní jeho stránok sa budú niektoré často opakovať. Ak počítame aj opakujúce sa položky, potom eBay zaznamenáva 530 000 položiek, ktoré si môžete objednať za príjemnú cenu. Cena sa bežne pohybuje na úrovni okolo 3€ za jednu nálepku a mení sa v závislosti od toho, akú si vyberiete veľkosť a počet kusov. Ja osobne sa držím 10cm možnosti u nálepiek, ktoré objednávam a samozrejme vždy po jednom kuse, konieckoncov mám len jeden MacBook a ostatné neplánujem predávať. Samotné nálepky sú vo veľmi vysokej kvalite, dá sa povedať, že špičkovej. Pri ich lepení na MacBook si však musíte dávať pozor, aby vám pod nimi neostali vzduchové bubliny, predsa len nechcete, aby bol povrch vášho MacBooku hrbolatý ako naše cesty.

Preprava je navyše veľmi, veľmi rýchla. Od zaplatenia cez PayPal ubehli len 4 dni a vo štvrtok mi už v schránke ležala obálka (Zberatelia poštových známok, tešte sa!), v ktorej sa ukrývala nálepka a reklamná poukážka, ktorá vraví, že ak dáte predajcovi pozitívne hodnotenie na objednávku, ktorú ste si od neho objednali, nabudúce dostanete 1 nálepku zadarmo. Len si ešte musím premyslieť, ktorú si vyberiem, keďže môj wish list má už teraz 4 strany.

LsA MacBook Air Stickers

Dnes nejčtenější

.