Zavřít reklamu

App Store icon V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V druhom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Hive Dialer

Skvelá aplikácia, ktorá prichádza s funkciou podobnou Reachability. Avšak vývojári tejto aplikácie to vyriešili lepším spôsobom, nakoľko aplikácia sa dá v takomto môde plnohodnotne používať a celý jej obsah sa stiahne do pravého dolného rohu.

  • Pôvodná cena: 1,99$
hive-dialer
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Trype Keyboard

Aplikácia, ktorá prináša plnohodnotnú klávesnucu s príjemným dizajnom. Avšak aplikácia disponuje skvelou funkciou prekladu v reálnom čase. To znamená, že už nebudete musieť používať žiadny prekladač na to aby ste si mohli písať so zahraničnými priateľmi.

  • Pôvodná cena: 0,99$
trype-keyboard
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

iTransfer

Aplikácia, ktorá disponuje funkciou synchronyzovania fotografií pomocou WiFi do Vášho iOS alebo OS X zariadenia. Pomocou tejto aplikácie tak veľmi rýchlo zosynchronizujete všetky potrebné fotografie.

  • Pôvodná cena: 0,99$
itransfer
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

ACDSee

Ak sa Vám zdá názov tejto aplikácie trochu povedomý je to možno preto, že si ho tvorcovia tak trochu foneticky prepožičali od rovnomennej hudobnej skupiny. Inak sa jedná o plnohodnotnú fotoaplikáciu, v ktorej môžete fotky zhotovovať, ale aj upravovať.

  • Pôvodná cena: 1,99$
acdsee
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Project Life

Pomocou tejto aplikácie si môžete vytvoriť digitálnu fotoknihu, v ktorej budú fotky z celého Vášho života. Preto aplikácia disponuje aj zaujímavým názvom Project Life.

  • Pôvodná cena: 0,99$
project-life
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

*Zdroj: bgr.com

Související články

Dnes nejčtenější